کد خبر : 25953
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۶:۲۰
هشدار به خانواده های هم استانی:

خبر استان:باز هم تابستان ،باز هم فصل نقل و انتقالات و خبرهای عجیبی که میتواند یک هشدار جدی برای خانواده های فوتبالیستها باشد.

به گزارش خبر استان ، در حالی که با یک کنکاش  ساده در سایت رسمی فدراسیون فوتبال می توان اسامی کارگزارن و اجنت های رسمی شاغل در فوتبال ایران را مشاهده کرد باز هم شاهد هستیم اتفاقات عجیب و غریبی برای برخی خانواده های علاقه مند به فوتبال رخ می دهد.

متاسفانه شاهد هستیم با فراگیر شدن فوتبال در میان خانواده ها ،عده ای سودجو با وعده های پوچ به بازیکنان نوجوان و جوان بوشهری در گوشه و کنار استان ،پولهای عجیب و غریبی را از آنها اخاذی می کنند.

یک فرد آگاه در این باره می گوید:در یکی از شهرستانهای فوتبال خیز اطراف بوشهر، فردی با گرفتن مبلغ ۱۰ میلیون تومان از یک خانواده ساده لوح و دادن وعده های نظیر اینکه فرزند شما را به پرسپولیس و استقلال میبرم یا اینکه او را به خارج از کشور خواهم برد ،مبالغ عجیب و غریبی را به جیب زده است!

در حالی این مسائل مطرح می شود که پدر یکی از بازیکنان فوتبال برای رسیدن فرزندش به آرزوهای فوتبالی هزینه های سنگینی را پرداخت کرده تا فرزند وی که در یک تیم روستایی بازی میکرد، اسیر دلالان سودجو قرار بگیرد.با شرایط فعلی و عشق و علاقه وافر خانواده ها به فوتبال می بایست عاقلانه و با گرفتن مشورت از مربیان انها ،مانع از رخ دادن چنین اتفاقات تلخی شد.

در همین فصلی که گذشت و روزهای پیش رو، برخی افراد با دادن وعده های فراوان برخی جوانان ساده لوح هم استانی را با قراردادهای عجیب و غریب وارد فازی کردند که به احتمال فراوان شاهد ورود مراجع قضایی خواهیم شد.بخصوص که پدر یکی از بازیکنان فوتبال بابت قرارداد و هزینه های میلونی که پرداخت کرده است به شدت شاکی است و می خواهد از طریق قانون پولهای پرداختی را پس بگیرد!

 

 

منبع:فوتبال بوشهر


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی