کد خبر : 26325
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۱

خبر استان: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: نخستین شهرک صنعتی ایران در بوشهر با حضور وزیر ارتباطات از طریق ویدئو کنفرانس به تلفن ثابت بر بستر اینترنت مجهز شد.

به گزارش خبر استان، مهدی صفوی صبح امروز در مراسم افتتاح تلفن ثابت بر بستر اینترنت در شهرک صنعتی بوشهر از طریق ویدئو کنفرانس با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با بیان اینکه در شهرک‌های صنعتی استان بوشهر زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری فراهم است اظهار داشت: استان بوشهر دارای ۱۷ شهرک و نواحی صنعتی است که در این شهرک‌های امکانات لازم زیرساختی برای فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی و  طرح‌های مختلف ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه شهرک صنعتی بوشهر به تلفن ثابت بر بستر اینترنت مجهز شد افزود: با توجه به محدودیت‌های لازم برای ایجاد تلفن‌ ثابت در شهرک‌های صنعتی، امروز با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از طریق ویدئو کنفرانس به تلفن ثابت بر بستر اینترنت مجهز شد.

صفوی، با بیان اینکه شهرک‌ صنعتی بوشهر به‌عنوان نخستین شهرک صنعتی ایران به تلفن ثابت بر بستر اینترنت مجهز شد خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح دو شهرک صنعتی بوشهر با ۴۰۰ واحد صنعتی امکانات و زیرساخت‌های تلفن ثابت بر بستر اینترنت در آنها فراهم شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر با بیان اینکه همه شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بوشهر به این زیر ساخت مجهز می‌شود گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده تلفن ثابت بر بستر اینترنت در شهرک‌ها و نواحی ۱۷ گانه صنعتی استان بوشهر ایجاد می‌شود. در ۱۷ شهرک و نواحی صنعتی استان بوشهر ۵۵۰ واحد تولیدی، صنعتی و طرح‌های مختلف مستقر است.

 

منبع:تسنیم


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی