کد خبر : 26375
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۹
اطلاعیه موسسه آرمان خطاب به سپرده گذاران بوشهری:

خبر استان:حمید رضا جهازی، مدیر شعب منطقه جنوب غرب موسسه آرمان (وحدت) در پی شایعات در مورد این تعاونی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبر استان در این اطلاعیه آمده است:

 

مشتریان عزیز و فهیم استان های خوزستان و بوشهر

با سلام و عرض ادب

همانگونه که مستحضرید این روزها سوای بر مشکلات تحمیل شده بر تارک ستبر نام “آرمان” که همگی از کم و کیف موضوع مطلعید، فضای مجازی و تکنولوژی که باید در خدمت اطلاع رسانی صادقانه و بدون غرض ورزی باشد مامنی امن گشته برای عقده گشایی عده ای معلوم الحال که قصد دارند از آب گل آلود این روزها به نفع خود ماهی گیری کنند. شایعه پراکنی فراوان، پخش اخبار دروغ، تدوین تحلیل های من درآوردی و … کوچک ترین تحرکات این دسته افراد می باشد.

لذا خواهشمندیم با هوشیاری و تدبیر خود راه را بر سو استفاده این افراد بسته نگه دارید و اجازه ایجاد توهم اطلاعاتی، خبر سازی بی ارزش و شایعه پراکنی را به این قشر افراد ندهید.

اخیرا پیامی در شبکه های مجازی دست به دست می گردد با این مضمون : (برادران وخواهران گرامی هم اینک خبر جدیدی دستمون رسید. موثق موثق. طی تماسی که چندنفر از بچه های اهواز با اقای جهازی گرفتن. ایشون فرمودند که موسسه ارمان وحدت منحل شد. و به بانک دیگری واگذار میشه. و اموالش هم متاسفانه جوابگو نبوده. و توسط بانک مرکزی ورشکست اعلام شد. و طی پروسه ی زمان بر و قطره چکون پولها را میدن.)

ضمن تکذیب محکم و بی شائبه پیام فوق الذکر به اطلاع می رساند این متن نمونه ای بارز از دروغگویی محض بوده و هدف شایعه پراکنان فقط ایجاد اغتشاش، نا امنی و قرار دادن اینجانب مقابل مشتریان عزیز و فهیم می باشند.

بی شک همانگونه که از مصاحبه های مسئولین کشوری و استانی همچنین نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی می دانید روند ادغام در یک بانک یا موسسه اعتباری در حال سپری شدن می باشد و در آینده ای نزدیک توسط بانک محترم مرکزی در رسانه های ایران عزیز انتشار خواهد یافت.

همچنین به گواه اذهان بیدار جامعه و کسانی که مرتبا با شخص بنده، مدیران ستادی و عوامل بنده در تماس اند نیک می دانند که کلام همه ما خارج از اطلاعات فوق نبوده است. پس ضمن اعلام حق پیگیری قانونی و شکایت از طریق پلیس فتا در خصوص این پیام و سایر متون واهی که در شبکه های اجتماعی توسط عده ای معلوم الحال با هدف تخریب منتشر گردیده این موضوعات را قویا تکذیب کرده و به عنوان شخصی که از نزدیک پیگیر مسائل سپرده گذاران محترم در پایتخت بوده تقاضا می کنم تا زمان اعلام رسمی بانک مرکزی گوش به شایعات و سخنان واهی ندهید، زیرا تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی و تصمیم گیری در خصوص بانک ها و موسسات، بانک مرکزی می باشد و خبر های مربوط به حوزه بانک ها و موسسات فقط باید از درگاه های اطلاعاتی بانک مرکزی اعلام گردد.

همچنین تقاضا می شود مشتریان عزیز نگران سپرده های خود نباشند چرا که یک کشور پشت همه شما بوده و هیچکس اجازه نمی دهد کوچک ترین حقی از شما ضایع گردد و مسلما پس از اتمام بررسی های بانک مرکزی این مهم از درگاه های اطلاعاتی به صمع و نظر مشتریان عزیز خواهد رسید.

با سپاس

حمید رضا جهازی

مدیریت شعب منطقه جنوب غرب کشور


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی