کد خبر : 26393
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۵

خبر استان: در آئینی با حضور مسئولان، اولین کارگزاری روستایی تامین اجتماعی استان بوشهر در روستای بیدخون شهرستان عسلویه افتتاح شد.

به گزارش خبر استان به نقل از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر، یونس خسروانی در آیین افتتاح کارگزاری تامین اجتماعى شعبه بیدخون، اظهار داشت: سیاست های جدید سازمان تامین اجتماعی مبنی بر برون سپاری خدمات به مردم است و هدف ما این است که مردم بجاى مراجعه به شعب، خدمات را در خانه و محل کار دریافت کنند.

وی افزود: ۲۲ خدمت سازمان به کارگزارى ها برون سپاری شده و خدمات بصورت الکترونیکى انجام می شود.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر بیان کرد: با حمایت و پیگیری های نماینده مردم کنگان، دیر جم و عسلویه و فرماندار شهرستان عسلویه، کارگزاری بیدخون راه اندازی شد و با تاکید نماینده مردم این شهرستان، تمام پرسنل این کارگزارى از نیروهاى بومی های این روستا استفاده شده است.

خسروانی خاطر نشان کرد: این کارگزاری ظرفیت اشتغال ۱۱نفردارد و تاکنون شش پرسنل بومی جذب کرده است.

وی تصریح کرد: با راه اندازی این کارگزاری ۷۰ درصد کارها در شعبه تامین اجتماعی کاهش پیدا کرده است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: میانگین زمان خدمت در گذشته ۴۵ دقیقه بود که اکنون به ۷ دقیقه کاهش یافته است.

وی از برگزاری کلاس های آموزشی ویژه پرسنل خبر داد و افزود: این برنامه های آموزشی برای ارائه خدمات بهتر نسبت به تخصص های مورد نیاز انجام میشود.

خسروانى عنوان کرد: سازمان تامین اجتماعی امروز پویا است و فرآیندها و خدمات بروز انجام می شود.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر بیان کرد: سازمانی می تواند بهره وری خوبی داشته باشد که پرسنلی شاد و پر روحیه داشته باشد، به همین منظور سازمان تامین اجتماعی در راستای اجرای طرح سازمان شاد جشن ها و برنامه های تفریحی ویژه پرسنل برگزار می کند و این روند باید در تمامى سازمان صورت گیرد تا شاهد خدمات رسانى بهترى به مردم باشیم.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی