کد خبر : 26397
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۱

خبر استان:محیط زیست استان بوشهر خبر داد: فردی که در فضای مجازی مردم را به شکار حیوانات تشویق می کرد در دام مأمورین یگان حفاظت محیط زیست افتاد

به گزارش خبر استان به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر،  فردی که در فضای مجازی مردم را به شکار حیوانات تشویق می کرد، در دام مأمورین یگان حفاظت محیط زیست افتاد. حسین دلشب درباره این اقدام اینچنین افزود: طی خبرهای واصله مبنی بر فعالیت فردی در فضای مجازی و تشویق مردم به شکار وحوش، پرونده ای بدین شرح در دستور کار یگان حفاظت قرار گرفت و پس از بررسی های لازم، هویت فرد مشخص گردید که با هماهنگی و همکاری قضات محترم شهرستان جم، فرد متخلف دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با تقدیر و تشکر از قضات محترم دادگستری شهرستان جم، این اقدام مناسب و ارزشمند محیط زیستی را ارج نهاد آنچنان که تاکنون با متخلفین عرصه محیط زیست این شهرستان، برخوردهای قاطعانه ای صورت گرفته است.
وی افزود: یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر این آمادگی را دارد که با تمام توان با متخلفین شکار و صید مقابله کرده و از دوستداران محیط زیست نیز خواهشمندیم هرگونه تخلف را به نزدیکترین ادارات ویا پاسگاه های محیط بانی و همچنین به شماره تلفن ۱۵۴۰ اطلاع و گزارش دهند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی