کد خبر : 29780
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۳۵
مهر در انتظار همدلی:

خبر استان:خبر استان:جشن عاطفه‌های امسال با عنوان «مهر در انتظار همدلی» همزمان با سراسر کشور در مدارس مصلی نماز جمعه و پایگاه‌های نیکوکاری استان اجرا می شود.

به گزارش خبر استان، احمد لطفی ظهر امروز در نشست بررسی ایجاد پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی به دانش‌آموزان نیازمند استان بوشهر با اشاره به در پیش بودن سال تحصیلی جدید و نیازمندی دانش آموزان مددجو به لوازم تحریر تحصیلی و پوشاک مدارس، اظهار داشت:  ۸ هزار و ۵۰۰ دانش آموز نیازمند استان بوشهر، تحت حمایت کمیته امداد قرار دارد که امید است با مشارکت خیرخواهانه خیران و نیکوکاران هم استانی، بسته‌های فرهنگی، آموزشی و تحصیلی مورد نیاز آنها فراهم شود.

وی از راه‌اندازی پایگاه‌های نیکوکاری در استان بوشهر خبرداد و  افزود: جشن عاطفه‌های امسال با عنوان «مهر در انتظار همدلی» همزمان با سراسر کشور در مدارس مصلی نماز جمعه و پایگاه‌های نیکوکاری استان اجرا و کمک‌های نقدی و غیره نقدی شامل کیف، کفش و لوازم تحریر مورد نیاز دانش آموزان جمع آوری و میان آنها توزیع می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با اشاره به برگزاری دو مرحله‌ای جشن عاطفه‌های امسال در استان گفت: مرحله نخست در تاریخ ۲۳ و ۲۴ شهریور ماه از طریق پایگاه‌های امداد، مراکز نیکوکاری،بسیج، جایگاه‌های نماز جمعه برگزار می‌شود و مرحله دوم نیز در تاریخ ۱۹ مهر ماه به صورت ویژه در سطح مدارس استان و با مشارکت دانش آموزان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به نحوه پرداخت کمک‌های مردمی به دانش‌آموزان نیازمند خاطر نشان کرد: مردم نیکوکار استان می‌توانند برای کمک به جشن عاطفه‌ها با شماره گیری آنی پرداخت کمیته امداد به شماره #۳*۵*۰۷۷*۸۸۷۷*  با وارد کردن مبلغ مورد نظر خود در این امر خداپسندانه مشارکت کنند و یا  از طریق آنی پرداخت شماره #۰۷۷*۸۸۷۷* کمک‌های نقدی و غیره نقدی و صدقات خود را در طول سال برای کمک به نیازمندان پرداخت کنند.

لطفی با بیان اینکه  سال گذشته ۱۹ میلیارد ریال به دانش‌آموزان نیازمند استان بوشهر کمک شد تصریح کرد: میزان مشارکت مردم و خیران در جشن عاطفه‌های سال گذشته ۱۹ میلیارد ریال به صورت نقدی و کالایی بوده است که در اختیار دانش آموزان مددجو قرار گرفت.

وی با بیان اینکه قرار است برای هر کدام از دانش اموزان نیازمند، یک بسته تحصیلی ۲ میلیون ریالی شامل کیف، کفش، لباس و نوشت افزار تهیه شود، افزود: امید است همه مردم، خیران و دستگاه‌های اجرایی استان کمک کنند تا در سال تحصیلی جدید دانش آموزان نیازمند بتوانند بدون دغدغه و مشکل به امر تحصیل بپردازند.

 

 

منبع:تسنیم


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی