کد خبر : 29802
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۳:۲۴

خبر استان:نماینده دشتی و تنگستان از آنتن دهی نامطلوب تلفن همراه اول در اکثر نقاط شهری و روستایی در شهرستان های دشتی و تنگستان بعنوان ۲ شهرستان پهناور و استرتژیک استان خبر داد.

به گزارش خبر استان،  نشست دکتر شهریاری با دکتر رسول سرائیان مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مهندس علی کارگزار معاون مدیرعامل در امور مجلس و عملیات فنی و تجاری شرکت مخابرات ایران برگزار شد.

دکتر شهریاری در ابتدای این نشست با ابلاغ گله مندی مردم منطقه از آنتن دهی نامطلوب تلفن همراه اول در اکثر نقاط شهری و روستایی در شهرستان های دشتی و تنگستان بعنوان ۲ شهرستان پهناور و استرتژیک استان اشاره نمود و افزود: در شهرستان دشتی بخصوص در روستاهای کلل، شیخیان، وراوی، زایرعباسی، سرمک، دهوک، کردلان و باغان و سایر مناطق بخش های مرکزی خورموج و شُنبه و کاکی و در شهرستان تنگستان در روستاهای منطقه خائیز، باغک، مسیر جاده اهرم به کلمه، روستاهای نوار ساحلی منجمله کرّی دچار بیشترین مشکل هستیم.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در ادامه با تشریح وضعیت نابسامان ارتباطی و تلفن ثابت در روستای کّری و روستاهای همجوار نوار ساحلی پس از طوفان سال ۱۳۹۰ که موجب سقوط دکل مخابراتی روستای کری شد اشاره نمود و افزود: متأسفانه با وجود پیگیری های انجام شده شرکت مخابرات استان در قبال نقش مسئولانه خود تا بحال به گفتار درمانی بسنده نموده است در حالی که وقتی سالها پیش از مردم هزینه ای بابت ارائه خدمات اخذ می شود و بدنبال آن تأسیسات لازم در منطقه استقرار می یابد ضرورت دارد این خدمات با بروز هر گونه حوادث غیر مترقبه ادامه داشته باشد و اخذ هزینه مجدد از مردم محروم منطقه شایسته و زیبنده نیست.

دکتر سید کمال الدین شهریاری با بیان ضرورت تکمیل خطوط فیبر نوری در شهرستان های دشتی و تنگستان، نسبت به حل مشکلات کارگزاران مخابرات در روستاها و بخش های دو شهرستان تاکید نمود.

دکتر سرائیان نیز با تقدیر از پیگیری های نماینده مردم دشتی و تنگستان جهت حل مشکلات و کاهش دغدغه های مردم قول مساعد جهت رفع مشکلات مذکور را داده و مقرر شد مهندس کارگزار مسائل را پیگیری و اعلام نتیجه نمایند.

 

 

 

روابط عمومی دفتر دکتر سید کمال الدین شهریاری


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی