کد خبر : 29946
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۰
سعید زرین‌فر خبر داد:

خبر استان:از تیرماه برای جلوگیری از نوسان برق در زمان اوج مصرف، ساعت پایان کار ادارات ۱۳:۳۰ دقیقه تعیین شده بود.

به گزارش خبر استان به نقل از استانداری بوشهر، سعید زرین‌فر با بیان اینکه از سوم تیرماه برای مدیریت مصرف برق ساعت کار ادارات استان بوشهر کاهش یافت اظهار داشت: برای رفاه مردم و مدیریت مصرف برق، ساعات کار ادارات استان بوشهر از سوم تیرماه  ساعت کار  دستگاه‌های اجرایی این استان کاهش یافت و  از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۳:۳۰ تعیین شد.

وی با اشاره به بازگشت ساعات کار دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر به حالت قبل  تصریح کرد: ساعت آغاز به کار کارکنان ادارات استان بوشهر از روز سه‌شنبه  ۲۱ شهریور ماه پس از دو ماه و ۱۸ روز به حالت ساعت اولیه یعنی ۶:۴۵  تا ۱۵:۳۵ دقیقه بازمی‌گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر بیان کرد: در راستای مدیریت مصرف برق در تابستان، ساعات کار فعالیت ادارات استان بوشهر کاهش یافته بود که با بهبود وضعیت آب و هوا ساعت کاری ادارات به حالت قبل بازگشت.

زرین‌فر با بیان اینکه روزهای پنج‌شنبه مطابق با ابلاغ قبلی ادارات دولتی استان بوشهر تعطیل است افزود: ساعات کار مراکز درمانی و بهداشتی، بیمارستان‌ها، اورژانس، آتش‌نشانی، خدمات جاده‌ای، پاسگاه‌های انتظامی و نظامی مشمول این ابلاغ نمی‌شوند.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های ماده ۱۲ قانون گمرکی غیر از ستاد آنها موظف به ارائه خدمات به متقاضیان در تمام روزهای هفته«شنبه تا پنج‌شنبه» هستند تصریح کرد: تعیین ساعات کار بانک‌ها مطابق تصمیمات شورای سیاست‌گذاری بانک‌ها است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر تاکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی به منظور هماهنگی و در چارچوب قوانین و مقررات موظف هستند برای رعایت ترتیب و تنظیم ساعات کار اداره متبوع خود نظارت کامل بر ورود و خروج کارکنان اعمال کنند.

 


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی