کد خبر : 29987
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۴

خبر استان:عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس با بیان اینکه چهارشنبه هفته جاری استاندار جدید فارس در هیات دولت معرفی می شود، جزئیات نشست رأی‌گیری برای انتخاب استاندار جدید را تشریح کرد.

به گزارش خبر استان،داریوش اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: جلسه مجمع نمایندگان فارس با حضور اکثریت نمایندگان این استان تشکیل شد که در این نشست کاندیداهای مختلف معرفی و سپس رأی‌گیری با ورقه صورت گرفت.

وی افزود: در این رأی‌گیری هر نماینده نام ٣ نفر را روی ورقه و به‌طور مخفی نوشتند و نهایتاً اسماعیل تبادار با سابقه معاون عمرانی استانداری فارس و استانداری بوشهر به‌عنوان نفر اول و همتی استاندار فعلی قزوین به‌عنوان نفر دوم و جواد اطاعت به‌عنوان نفر سوم حائز اکثریت آراء شدند،ضمن اینکه ابراهیم انصاری لاری نیز تنها حائز ٣ رأی در مجمع نمایندگان شد.

نماینده خرامه، کوار و سروستان در مجلس شورای اسلامی همچنین به نقل از سامانی معاون امور مجلس وزارت کشور بیان داشت: نظر رئیس‌جمهور برای استان‌های بزرگ، انتخاب استانداران غیربومی است.

وی در پایان تصریح کرد: بر اساس اطلاعات رسیده، وزیر کشور نیز تبادار را جهت استانداری استان فارس کتباً معرفی و در جلسه روز چهارشنبه هفته جاری هیات دولت، این موضوع به تصویب خواهد رسید.

به گزارش خبر استان، اسماعیل تبادار پست‌های معاون امورعمرانی استانداری‌ بوشهر و ازسال ۸۱ تا آذر ۸۴استانداربوشهر در کارنامه خود دارد.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی