کد خبر : 30121
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۵:۵۴

خبر استان:فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: محموله بزرگ پودر و قرص نیروزای غیرمجاز که در منزلی در شهرستان گناوه دپو شده بود به ارزش ۳۰ میلیارد ریال کشف شد.

به گزارش خبر استان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار” خلیل واعظی ” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی و اقدامات فنی، منزل مسکونی فردی با هویت معلوم که نسبت به تهیه، بسته بندی و توزیع مواد نیروزا غیر مجاز اقدام می کرد را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی، مورد بازرسی قرار دادند.

سردار واعظی گفت: در بازرسی از این منزل، محموله بزرگ پودر و قرص نیروزا قاچاق، شامل: هزار و ۸۹۰ کیلوگرم پودر، تعداد ۱۱ هزارو ۴۳۵ عدد قرص ، یک دستگاه پرس و مقادیر زیادی کیسه و قوطی خالی با مارک های مختلف کشف شد.

فرمانده انتظامی استان عنوان داشت: پودرهای نیروزا به صورت غیر مجاز و در کیسه های بزرگ خریداری و سپس با بسته بندی در قوطی و بسته های آماده و درج برندهای معروف بر روی آن، روانه بازار می شدند.

وی با بیان اینکه طبق نظر کارشناسان ارزش محموله مکشوفه ۳۰ میلیارد ریال می باشد، خاطر نشان کرد: در همین ارتباط متهم اصلی شناسایی، پرونده قضائی تشکیل و در حال رسیدگی می باشد و دستور جلب وی توسط مقام قضائی صادر شده است.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی