پایگاه خبری تحلیلی خبر استان بوشهر » شایعه‌ای که تیم چک و خنثی پلیس بوشهر را به پست کشاند/فرد شایعه ساز شناسایی و دستگیر شد
کد خبر : 30473
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۰
صبح روز دوشنبه رخ داد:

خبر استان:۲ نفر از مراجعین این اداره اعلام کردند که یک بسته مشکوک به بمب گذاری در ساختمان پست مشاهده شده است.

به گزارش خبر استان به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان بوشهر، صبح امروز دوشنبه یکی از کارکنان حراست اداره پست طی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اظهار داشته ۲ نفر از مراجعین این اداره بیان کردند یک بسته مشکوک به بمب گذاری در ساختمان پست مشاهده شده است.

به محض دریافت خبر تیم چک و خنثی سازی پلیس شهرستان بوشهر به همراه ماموران انتظامی و امدادی و همچنین عوامل آتشنشانی در محل حاضر شدند.

با بررسی به عمل آمده توسط تیم چک و خنثی سازی تا کنون هیچ بسته مشکوکی که احتمال بمب گذاری در آن متصور باشد مشاهده نشده است و موضوع توسط عوامل انتظامی و امدادی تحت کنترل است.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر اظهار داشت: با بررسی های تیم چک و خنثی سازی پلیس شهرستان بوشهر و نیروهای انتظامی و امنیتی هیچ بسته مشکوک به بمب گذاری در اداره پست بوشهر پیدا نشده است.

سرهنگ ابراهیم عرب زاده با بیان اینکه فرد شایعه ساز شناسایی و دستگیر شده است و به زودی به مراجع قضایی معرفی می شود گفت: افراد از هرگونه شایعه سازی پیرامون مسائل امنیتی و انتظامی که باعث ایجاد رعب و وحشت عمومی و ایجاد جو ناامنی در فضای جامعه می شود جدا خودداری کنند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی