پایگاه خبری تحلیلی خبر استان بوشهر » ارائه خدمات به مشتریان شرکت آب از طریق سامانه ساماب
کد خبر : 30575
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۸:۴۴

خبر استان:مدیر عامل شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر گفت: از نیمه مهر ماه کلیه خدمات و درخواست های بهره برداران و مشترکین از طریق سامانه ساماب ثبت خواهد شد.

به گزارش خبر استان به نقل از روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر، مهندس شاهپور رجائی با اعلام این مطلب افزود: سامانه یکپارچه حفاظت و بهره برداری منابع آب و امور مشترکین “ساماب” از نیمه مهر ماه سال جاری با هدف ارتقای عملکرد حفاظت و بهره برداری و تسهیل فرآیندها در ۱۰ شهرستان استان اجرایی می شود.

وی ادامه داد: سامانه ساماب به منظور تحقق دولت الکترونیک و ارائه خدمات از طریق دفاتر پیشخوان دولت راه اندازی شده است.

رجائی، حذف فرآیندهای بررسی کاغذی پرونده ها و الکترونیکی شدن آنها را از دیگر اهداف مهم این سامانه دانست و تصریح کرد: با بکارگیری این سامانه با نظم و انظباط کاری بهتر روبرو خواهیم بود و عملکرد کاربران توسط کاربر ارشد ستاد و همچنین کارشناسان شرکت مدیریت منابع آب ایران رصد خواهد شد.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای بوشهر خرید امکانات مورد نیاز و تکمیل آموزش نیروی انسانی برای اجرای بهتر این طرح را از ضروریات عنوان کرد و گفت: شرکت تحلیل گران سیستم زاگرس بعنوان مشاور طرح در آموزش نیروی انسانی، تمام تلاش خود را بکار بندد تا در آینده با مشکل برخورد نکنیم.

رجائی اظهار داشت: براساس بند پ ماده ۴۷ قانون برنامه ششم و نیز برنامه دوم نقشه راه اصلاح نظام اداری، با هدف تسهیل در ارائه خدمات، کاهش میزان مراجعات مردم، شرکت آب منطقه ای بوشهر با انعقاد تفاهم نامه؛ خدمات به مشترکین در بخش آب زیرزمینی را از طریق دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر فناوری اطلاعات و ارتباطات روستایICT  به مردم استان ارائه خواهد داد.

شایان ذکر است بر این اساس، خدمات از تاریخ مذکور از طریق ادارات امور منابع آب شهرستان های استان به مردم و مشترکین ارائه نخواهد شد و متقاضیان برای دریافت این خدمات می بایست به دفاتر و مراکز ارائه دهنده در شهرها و روستاها مراجعه نمایند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی