پایگاه خبری تحلیلی خبر استان بوشهر » سرپرست جدید دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر بوشهر معارفه شد
کد خبر : 34198
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۱

خبر استان:آیین تودیع و معارفه سرپرست دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر استان بوشهر با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون آموزشی و دانشجویی موسسه علمی-کاربردی فرهنگ و هنر، معاون اجرایی موسسه علمی-کاربردی فرهنگ و هنر و سرپرستان جدید و قدیم دانشگاه در محل دفتر مدیر کل برگزار شد.

به گزارش خبر استان به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیر کل در این آیین گفت: محیط دانشگاهی از مهم ترین محیط هایی است که فرد در دوران جوانی بخش اعظمی از وقت خود را در آن سپری می‌کند و ما وظیفه داریم فضایی مناسب برای آنها مهیا سازیم.
حمیده ماحوزی اظهار داشت: هدف اصلی ما توسعه علمی دانشگاه است که این موضوع را می توانیم علاوه بر سرپرست در اساتید دانشگاه استان نیز مشاهده نماییم.
وی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات محمدی باغملایی، افزود: وی با حضور مؤثر و فعال خود در ریاست دانشگاه و استفاده از نظرات اعضای هیأت علمی توانستند دانشگاه را به بهترین شکل ممکن اداره کنند.
ماحوزی در پایان خاطرنشان کرد: جمشید شکوهی بهترین فرد برای این سمت بود زیرا دانشگاه را به خوبی می‌شناسند و از مدیران با سابقه در این بخش هستند.
معاون آموزشی و دانشجویی موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی فرهنگ و هنر نیز گفت: از تغییرات مدیریتی در دانشگاه نباید نگران بود زیرا که این دانشگاه دارای نقشه توسعه است و بر محور برنامه حرکت می‌کند.
قادر آشنا تصریح کرد: به منظور ارتقاء سطح کیفی کادر آموزشی دانشگاه دوره های آموزشی برگزار شود، ما آمادگی این را داریم که هیاتی را به همین منظور اعزام کنیم.
در حاشیه این مراسم محمدی باغملایی خلاصه ای از فعالیت های خود را در دانشگاه بیان نمود.
در پایان این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات صدرالله محمدی باغملایی به عنوان سرپرست پیشین دانشگاه، حکم سرپرستی جمشید شکوهی به وی اهداء شد.

شکوهی مدیرعاملی شرکت جهاد نصر استان بوشهر را در کارنامه خود دارد.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی