کد خبر : 35632
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۳:۲۶

خبر استان:معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به از سرگیری صادرات قیر در بندر بوشهرگفت:صادرات قیر در بندر بوشهر از یک‌هزار تن به یک‌هزار و ۵۰۰ تن در هر ۲۴ ساعت رسیده است.

به گزارش خبر استان به نقل از تسنیم؛ محمد شکیبی نسب صبح امروز در نشست با کارشناسان امور بندری بوشهر با اشاره به وجود زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات بندری در بوشهر اظهار داشت: بندر بوشهر با داشتن اسکله‌های اختصاصی، ظرفیت مهمی برای تخلیه و بارگیری کالاها و محصولات مختلف را فراهم کرده است.

وی از وجود پایانه‌های تخصصی محصولات صادراتی در بندر بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد: پایانه‌های مختلف صادراتی و وارداتی در اسکله‌های بندر بوشهر ایجاد شده که این مهم ظرفیت این بندر در این عرصه افزایش داده است.

معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به از سرگیری صادرات قیر در بندر بوشهرگفت: بعد از یک توقف چهار ساله، بارگیری قیر در اسکله‌های بندر بوشهر از سر گرفته شد و این موضوع در حالی‌است که میزان بارگیری قیر نسبت به ادوار گذشته با افزایش روبه‌رو بوده است.

شکیبی نسب، آخرین بارگیری محصول قیر در بندر بوشهر را مربوط به سال ۱۳۹۲ دانست و گفت: با بوجود آمدن شرایط ویژه برای صاحبان کالا مجددا صادرات قیر در بندر بوشهر از سر گرفته شد.

وی از پهلوگیری کشتی تانکر سایروس‌وان برای حمل محصول قیر در اسکله بندر بوشهر خبرداد و تصریح کرد: بعد از گذشت ۴۴ ساعت کشتی تانکر سایروس‌وان توانست عملیات بارگیری قیر را با موفقیت پشت سر بگذارد و بندر بوشهر را ترک کند.

معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به اینکه در هر ۲۴ ساعت ۱۵۰۰ تن قیر از بندر بوشهر صادر می‌شود گفت:صادرات قیر در بندر بوشهر از یک‌هزار تن به یک‌هزار و ۵۰۰ تن در هر ۲۴ ساعت رسیده است.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی