کد خبر : 35690
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۲

خبر استان:مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر گفت: طرح «آخر هفته‌های بانشاط» در بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش خبر استان به نقل از مهر، فاطمه صفری‌زاده در دیدار با معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر ضمن قدردانی از تلاش‌ها و همکاری مجموعه اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: شهرداری در نظر دارد طرحی به نام آخر هفته‌های با نشاط را در سطح استان برگزار کند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر اضافه کرد: در زمینه حضور کارشناس و مسائل ترافیکی و امنیتی نیاز به همکاری تنگاتنک با نیروی انتظامی داریم.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر به همراه رئیس اداره آموزش همگانی با مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر دیدار و تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

سرهنگ سید احمد موسوی در دیدار با مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بوشهر اظهار داشت: در راستای بسط و گسترش روابط طرفین و افزایش سرعت و دقت در اقدامات فرهنگی مشترک تفاهم‌نامه همکاری امضاء شد.

معاون اجتماعی استان بوشهر اضافه کرد: استفاده از ظرفیت‌های شهرداری می‌تواند به تحقق اهداف معاونت اجتماعی در برگزاری نمایشگاه‌ها، همایش‌ها، کارگاه‌های آموزشی، تهیه و نصب بنر و بروشور جامعه عمل بپوشاند.

سرهنگ موسوی با بیان اینکه معاونت اجتماعی می‌تواند در بحث تجهیزات و مستندات آموزشی، ساخت انیمیشن و کلیپ، در بیان اهداف فرهنگی و اجتماعی یاری‌گر شهرداری باشد گفت: ما می‌توانیم با همکاری و بهره‌گیری از ظرفیت‌های یکدیگر گامی بلند در پیشبرد اهداف خود برداریم.

در حاشیه امضاء تفاهم نامه، از زحمات خانم صفرپور با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی