کد خبر : 35711
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۲۲:۳۹

خبر استان:رئیس انجمن آمادگی جسمانی استان بوشهر گفت: نفرات برتر مسابقات آمادگی جسمانی این استان معرفی شدند.

به گزارش خبر استان به نقل از ایرنا؛ زهرا پالیزدان روز چهارشنبه در آیین اختتامیه این دور از مسابقات افزود: مسابقات آمادگی جسمانی بانوان برای شناسایی استعدادهای برتر و اعزام به مسابقات قهرمانی کشور به مدت یک روز در سالن فجر بوشهر برگزار شد.

وی بیا کرد: در این دور از مسابقات ورزشکارانی از شهرستانهای جم، کنگان، دشتستان، گناوه و بوشهر حضور پیدا داشتند.

پالیزدان ادامه داد: در گروه سنی ۲۰ تا ۲۴ سال نرجس حسین پور و مرضیه مکاری از جم به عنوان های اول و دوم دست یافتند و شمیم احمدی از بوشهر نیز به رتبه سوم دست یافت.

وی اظهار کرد: در گروه سنی ۲۵ تا ۲۹ سال نیز سمیرا رومینا از بوشهر، زهره پیشداد از جم و فاطمه پاکدامن از برازجان به ترتیب اول تا سوم شدند.
پالیزدان اضافه کرد: در گروه سنی ۳۰ تا ۳۴ سال نیز مریم چاله از جم، زینب عدالت جو از کنگان و الهه عطار از جم به ترتیب به عنوان های نخست تا سوم دست پیدا کردند.

وی یادآور شد: در رده سنی ۳۵ تا ۳۹ سال نیز پری اسماعیلی از جم، افسانه اوسط از بوشهر و مینا تباشیر از گناوه اول تا سوم شدند.

پایزدان گفت: در گروه سنی ۴۰ تا ۴۴ سال نیز زهرا رنجبری از جم، مریم محمدی باجگوایی از بوشهر و فرحناز حسین زاده از بوشهر به ترتیب به رتبه های نخست تا سومی رسیدند.

وی یادآور شد: در گروه سنی ۴۵ تا ۴۹ سال نیز مهین نعمتی از جم اول شد و در گروه سنی فراتر از ۵۰ سال نیز مهین قادری از گناوه به رتبه نخست دست پیدا کرد.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی