کد خبر : 37468
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۷

خبر استان: رئیس کمیته روابط عمومی پانزدهمین کنفرانس آموزش ریاضی ایران برنامه سخنرانی‌های علمی و ارائه مقالات پانزدهمین کنفرانس آموزش ریاضی ایران را اعلام کرد.

به گزارش خبر استان به نقل از مهر، مجید اجرایی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به پذیرش مقالات زیاد در این کنفرانس، در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۴ و ۵ بهمن ماه برنامه ارائه مقالات و سخنرانی‌ها برنامه ریزی شده است.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته سخنرانی و ارائه مقالات در دانشگاه فرهنگیان( پردیس علامه طباطبایی بوشهر) انجام می شود.

رئیس کمیته روابط عمومی پانزدهمین کنفرانس آموزش ریاضی ایران تصریح کرد: طی دو روز کارگاه و آموزش و سخنرانی، ۷ سخنرانی عمومی و ۲۶ ارائه مقاله به صورت سخنرانی ۲۰ دقیقه ای در دستور کار قرار دارد.

اجرایی خاطرنشان کرد: برپایی ۹ کارگاه آموزشی و ۶۸ ارائه مقاله به صورت پوستر از دیگر برنامه های علمی این کنفرانس است.

رئیس کمیته روابط عمومی پانزدهمین کنفرانس آموزش ریاضی ایران به برنامه های جنبی کنفرانس اشاره کرد و گفت: برگزاری دوره آموزشی برای ۵۰۰ آموزگار و دبیر با حضور مولفان کتب درسی ریاضی، برگزاری نمایشگاه با حضور خانه های ریاضیات استان بوشهر و سایر استان‌ها، انتشارات مدرسه، انتشارات فاطمی و شرکت صنایع آموزشی از دیگر برنامه های جنبی کنفرانس است.

وی گفت: بازدید از دبیرستان ماندگار سعادت، بازدید از موزه رئیسعلی دلواری، گشت دریایی هم در برنامه های جنبی کنفرانس در نظر گرفته شده است.

اجرایی بیان داشت: در مجموع ۳۴ سخنران و مولف، ۹ مهمان خارجی، ۳۸۵ آموزگار که در کنفرانس ثبت نام کرده اند و ۱۰۵ عضو کمیته اجرایی، علمی و دبیرخانه، در پانزدهمین کنفرانس آموزش ریاضی ایران حضور دارند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی