پایگاه خبری تحلیلی خبر استان بوشهر » زنی که پای چوبه دار بخشیده شد +عکس
کد خبر : 38091
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۵
در بوشهر رخ داد:

خبر استان: زنی حدود ۵۰ ساله که در سال ۸۷ مردی را در گناوه به قتل رسانده بود با رضایت خانواده مقتول در پای چوبه دار از مرگ نجات یافت.

 به گزارش خبر استان به نقل از اداره کل زندانهای استان بوشهر، در راستای جاری نمودن حکم قصاص احدی از مددجویان زن زندان مرکزی بوشهر که به جرم قتل عمد، مدت ۹ سال در این زندان تحمل کیفر می نمودند، با گذشت اولیاء دم از اجرای حکم قصاص رهایی یافتند.

در حالی که تمامی مقدمات اجرای حکم با حضور مسئولین عالی قضائی و اجرای استان آماده و محکوم علیه اجرای حکم قصاص به پای چوبه دار رفته بود، با تلاش های وافر بی وقفه و چند ماهه رئیس و اعضای شورای حل اختلاف، سر انجام اولیاء دم بدون هیچگونه چشم داشت و جهت رضای خداوند، رضایت قطعی و کامل خود را از ایشان اعلام که پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح ارسال گردید.

خزری، رئیس اداره زندان مرکزی بوشهر و رئیس شورای حل اختلاف مستقر در زندان در این خصوص گفت: گذشت خصلت حسنه هر انسان خداشناس و خداترس بوده که علاوه بر خشنودی خلق خدا، رضایت و خشنودی خداوند را نیز به همراه دارد.

وی در ادامه گفت: بی شک و یقیناً نشاندن لبخند شادی بر لب هر انسان حتی خطاکار، می تواند نتایج مثبت و ارزشمندی را به همراه داشته باشد که این موضوع پس از اتمام مراسم به عینه برای همه حاضرین هویدا و مشخص بود.

وی افزود: خوشبختانه طی سال جاری با همت بی وقفه اعضای شورای حل اختلاف و واحد مددکاری زندان، رضایت تعداد ۸ نفر از مددجویان محکوم به قصاص نفس اخذ گردیده که افزایش این تعداد با راسخ شدن عزم پرسنل برای تلاشهای بعدی همراه گردیده است.

به گزارش خبر استان،این بانوی حدودا ۵۰ ساله در پی اختلافات شخصی در سال ۸۷ مردی را در گناوه به قتل رسانده بود.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی