پایگاه خبری تحلیلی خبر استان بوشهر » راننده متواری عامل مرگ کودک افغان توسط پلیس دستگیر شد
کد خبر : 38418
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۴
فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان خبر داد:

خبر استان:با تلاش ماموران پلیس راننده ای که پس از تصادف با کودک ۳ ساله افغان و فوت وی ، متواری شده بود شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبر استان، سرهنگ جوشن سهرابی اظهار داشت : در پی وقوع تصادف منجر به فوت پسر بچه سه ساله توسط یک دستگاه خودرو نیسان و متواری شدن راننده آن ،ماموران پلیس آگاهی شهرستان شناسایی و دستگیری متهم را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی بیان کرد :ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات پلیسی و علمی ، مخفیگاه متهم را شناسایی و در عملیاتی وی را دستگیر کردند.
سرهنگ سهرابی با بیان اینکه: متهم در بازجویی اولیه پس از مشاهده قرائن و مدارک جمع آوری شده به بزه انتسابی اعتراف کرد گفت : وی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده است.
رئیس پلیس تنگستان عنوان داشت : تامین امنیت بدون مشارکت مردم میسر نخواهد بود و این فرماندهی در طول شبانه روز آماده دریافت گزارش و اطلاعات مردمی شما همشهریان از طریق دو سامانه ۱۱۰و ۱۹۷ می باشد.

به گزارش خبر استان،۳۰ دی ماه وانت نیسان پس از خروج از کارگاه آهن آلات در سه راهی عالی چنگی به چغادک بوشهر، کودک سه ساله که فرزند نگهبان افغان این کارگاه بوده را زیر گرفت که متاسفانه منجر به مرگ این کودک شد و خودرو هم از صحنه متواری گردیده بود.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی