پایگاه خبری تحلیلی خبر استان بوشهر » پارس جنوبی جم با یک برد آرام گرفت+عکس
کد خبر : 38552
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۲۲:۴۰
پس از هفته ها ناکامی:

خبر استان: پارس جنوبی جم اولین برد نیم فصل دوم خود را پس از چند تساوی پیاپی کسب کرد و تا مکان چهارم جدول بالا آمد.

به گزارش خبر استان،هفته بیست سوم لیگ برتر در حالی خاتمه یافت که پارس جنوبی جم اولین برد نیم فصل دوم خود را پس از چند تساوی پیاپی کسب کرد و تا مکان چهارم جدول بالا آمد.

در این بازی که تحت تاثیر چمن نامساعد و سرمای شهر مشهد قرار داشت،دو تیم با تغیراتی زیادی وارد زمین شدند.مشهدی ها دل به حرکات محمد قاضی داشتند اما زوج لطفی و طیبی در خط دفاع پارس جنوبی اجازه نفوذ به آنها را نداد. در سوی مقابل تارتار در غیاب پورامینی مصدوم ،با یک ابتکار جالب ایمان سلیمی را در خط هافبک بکار گرفت تا در نبردهای هوایی کم نیاورد که این مهم برای جمی ها ثمر بخش بود.نیمه اول بدون گل خاتمه یافت اما در نیمه دوم داور مسابقه خطای گودرزی را پنالتی تشخیص داد تا محمد قاضی دهمین گل فصل خود را به ثمر برساند.

بعد از گل تارتار با تعویض های مناسب و آوردن تیموری و محمد فر تیمش را برای گلزنی آماده کرد.ابراهیم صالحی که در نیمه دوم برای گلزنی بی تاب بود ،نقش اول بازی را اجرا کرد.صالحی یک پنالتی به موقع از ناصحی گرفت و در دقیقه ۸۲ گل دوم تیمش را وارد دروازه میزبان کرد تا پارس جنوبی جم بعد از ۱۲ هفته نبردن یک سه امتیاز حساس را کسب کند و بار دیگر شانس گرفتن سهمیه داشته باشد.

پارس جنوبی جم با سه امتیاز این بازی ۳۷ امتیاز شد و در جایگاه پنجم جدول لیگ برتر فوتبال قرار گرفت.

شرح گل‌ها:

پدیده ۱ پارس جنوبی جم ۱(دقیقه ۶۵، روح الله سیف اللهی): تنها چند دقیقه پس از اعلام پنالتی به سود پدیده، رضا ناصحی ابراهیم صالحی را متوقف کرد تا داور مسابقه نقطه پنالتی را نشان دهد.سیف الهی پشت توپ قرار گرفت تا زننده دومین گل فصل خود با لباس پارس جنوبی جم باشد!
پدیده ۱ پارس جنوبی جم ۲(دقیقه ۸۳، ابراهیم صالحی): پرتاب اوت بلند محمدی مهر با تاثیر محمد طیبی ،توپ را به صالحی رساند و ستاره بازی با یک شوت محکم دروازه گردان را باز کرد.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی