پایگاه خبری تحلیلی خبر استان بوشهر » احداث ساختمان تامین اجتماعی شعبه شبانکاره طى ١١٠ روز، اقدامى بى نظیر است+عکس
کد خبر : 38588
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۱
پس از ١٢ سال از آغاز به کار شعبه

خبر استان:نماینده مردم دشتستان گفت: کشور براى توسعه به مدیرانى همچون مدیرکل تامین اجتماعى استان بوشهر نیازمند است.

به گزارش خبر استان، محمدباقر سعادت ضمن قدردانى از زحمات شبانه روزى مدیران تامین اجتماعى استان و شبانکاره براى ساخت این ساختمان، گفت: اجراى این پروژه در مدت ١١٠ روز و با رعایت همه استانداردها و استفاده از بهترین امکانات، کارى بى نظیر است.
وى اظهار داشت: بارها در زمان حضورم در شهر شبانکاره و یا تماس تلفنى با مدیرکل تامین اجتماعى استان، طى مدت اخیر، وى و همکارانش در محل احداث پروژه حضور داشتند و با دقت و جدیت بر مراحل ساخت پروژه نظارت داشتند که این موضوع، قابل تحسین است.
محمدباقر سعادت اظهار امیدوارى کرد؛ به زودى شاهد آغاز عملیات اجرایى احداث درمانگاه تامین اجتماعى نیز در شهر شبانکاره باشیم.

مدیرکل تامین اجتماعى استان بوشهر در آئین افتتاح این پروژه با گرامیداشت دهه مبارک فجر، گفت: در راستاى امید آفرینى در جامعه و رضایت مردم، طبق وعده اى که به مردم شریف شبانکاره براى احداث ساختمانى در شأن شهروندان داده بودیم، از تاریخ یکم آبان ماه سالجارى، عملیات اجرایى ساختمان شعبه شبانکاره را آغاز کردیم.

یونس خسروانى افزود: برای این ساختمان با متراژ تقریبى ۴٠٠ متر مربع، تمام استانداردهاى مورد نیاز اعم از استحکام بنا، سیستم اعلام حریق، اطفاى حریق، شرایط مقاومت در برابر زلزله و سایر موارد فنى در ساختمان پیش بینى، رعایت و نصب شده است.

خسروانى اضافه کرد: در مراحل مختلف، شهردارى شبانکاره کارشناسانش را به محل ساخت پروژه اعزام کرده و مراحل اجراى کار را مورد نظارت فنى قرار داده و تائید نموده اند، ضمن اینکه مهندس ناظر مقیم هم در محل پروژه حضور داشته و مرتباً مراحل ساخت شعبه را نظارت کرده است.

وى با اشاره به وجود یکهزار متر مربع فضاى سبز در این پروژه، گفت: فضاى سبز با چنین متراژى در ساختارهاى ادارى استان کم نظیر است که به منظور ایجاد فضایى بانشاط تر در شعبه لحاظ گردیده است.

مدیرکل تامین اجتماعى استان بوشهر اظهار داشت: با تاکید صورت گرفته، ٧٠ درصد تجهیزات، نیروى انسانى، امکانات و مصالح مورد نیاز پروژه ساختمان شعبه شبانکاره -بجز مواردى که در این شهر وجود نداشته-، از شهر و مردم شبانکاره تهیه شده تا همه منافع حاصل از ساخت این بنا، براى مردم این منطقه باشد.

قدردانی اعضای شورای شهر شبانکاره، فرماندار دشتستان و استاندار بوشهر از مدیرکل تامین اجتماعی استان
در پایان این آئین اعضاى شوراى اسلامى شهر شبانکاره از مدیرکل تامین اجتماعى استان بوشهر به دلیل جامه عمل پوشاندن به یکى از مطالبات جدى مردم این شهر، با اهداى لوحى تقدیر کردند که این لوح توسط استاندار به یونس خسروانى اهدا شد.
در این آئین استاندار بوشهر و فرماندار دشتستان از همت و تلاش شبانه روزى مدیرکل و کارکنان تامین اجتماعى استان براى احداث ساختمان شعبه شبانکاره تقدیر نموده و اظهار امیدوارى کردند، با ارایه خدمات این شعبه به مردم، شاهد رضایت ایشان باشیم.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی