پایگاه خبری تحلیلی خبر استان بوشهر » ۲۲ بهمن امسال استان بوشهر از آن ۲۲ بهمن های تماشایی بود+تصویر
کد خبر : 38622
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۶:۰۹
در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی:

خبر استان:مردم در نقاط مختلف استان بوشهر امروز حضوری گسترده و پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی داشتند.

به گزارش خبر استان،امروز ساکنان استان دارالحماسه بوشهر وارثان شهید رئیسعلی دلواری در جشن ملی چهل سالگی انقلاب اسلامی راهپیمایی ۲۲ بهمن اقتدار مردمی بابصیرت و ولایت مدار را به نمایش گذاشتند.
امروز از بوشهر و دیلم و گناوه تا دشتی و دشتستان، تنگستان و دیر تا کنگان و جم و عسلویه همه از زن و مرد ،پیر و جوان،از هر گروه و صنف و گرایش به صحنه دفاع از آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایران آمدند.
ساکنان ۱۰شهرستان و سایر شهر ها و روستاهای استان به یاد ۳۹ سال مقاومت و ایثار، جان فشانی و جانبازی در یوم الله ۲۲ بهمن رزمایش اقتدار ملی ایرانیان به صحنه دفاع از انقلاب آمدند .

امسال برای نخستین بار در ۱۲۷ نقطه استان بوشهر راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار شد و اخبار رسیده از نقاط مختلف استان بیانگر حضور گسترده و پرشور مردم در این راهپیمایی است.

راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت برنامه‌ریزی‌شده و منظم در بیش از ۹۰ روستا و ۳۷ شهر استان بوشهر از ساعت ۹ صبح آغاز شد که حضور گسترده مردم وجه اشتراک این راهپیمایی در نقاط مختلف استان بوده است.

 

تصاویری از این مراسم در نقاط مختلف استان:

بوشهر

 

برازجان

گناوه

دیلم

دیر

خورموج

کنگان

بردخون

بنک


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی