پایگاه خبری تحلیلی خبر استان بوشهر » ۵۴ پروژه عمرانی روستایی با مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه آغاز شد
کد خبر : 38713
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۸:۵۲

خبر استان:معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: عملیات اجرایی ۵۴ پروژه محرومیت‌زدای روستایی با مشارکت استانداری و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان بوشهر همزمان در روستاهای دهستان‌ بوالخیرتنگستان، کبگان دشتی و دهرود دشتستان آغاز شد.

به گزارش خبر استان، سیدمحمدحسن باستی در آغاز عملیات ساخت پروژه‌های روستاهای دهستان‌ بوالخیر تنگستان با بیان اینکه این پروژه‌ها با همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اجرایی شده اظهار داشت: همزمان پروژه‌های محرومیت‌زدایی در روستاهای سه دهستان بوالخیر تنگستان، کبگان دشتی و دهرود دشتستان آغاز شد.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در روستاهای یاد شده خاطر نشان کرد: بر اساس این تفاهم‌نامه ۵۰ درصد اعتبارات از سوی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه  و ۵۰ درصد مابقی از سوی استانداری بوشهر تامین می‌شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه این پروژه‌ها در مدت یکسال تکمیل می‌شود افزود: پروژه محرومیت‌زدایی روستاهای بوالخیر تنگستان با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال اجرایی شده که پیش بینی می‌شود در دهه فجر سال آینده تکمیل و افتتاح شود.

باستی، بیان کرد: این پروژه‌‌ها در حوزه بندری، دریایی، تکمیل اسکله پهلوگیر، راهسازی، بهداشت و درمان و عمران روستایی است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی حضور موفقی داشته است افزود: همواره تلاش برای افزایش رضایت مردم به ویژه مردم ساکن در نقاط محروم و روستاها مورد توجه و در این راستا خدمات سپاه در این عرصه قابل توجه و تقدیر است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر بیان کرد: اعتبار مورد نیاز برای اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی  روستاهای  سه دهستان بوالخیر، کبگان و دهرود مصوب شده است که ۵۰ درصد آن از سوی استانداری بوشهر و مابقی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان بوشهر تامین می‌کند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی