پایگاه خبری تحلیلی خبر استان بوشهر » افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۲۷ پروژه ورزشی در استان
کد خبر : 38744
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۴۸

خبر استان:مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: در چند ماه آینده ۲۷ پروژه ورزشی در استان بوشهر افتتاح یا عملیات اجرایی آن‌ها آغاز می‌شود.

به گزارش خبر استان،احمد بهروزیان‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دشتی اظهار داشت: اعتبارات شهرستان دشتی در بعد ورزش هفت‌میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی، استانی و ۲۷ صدم درصد است.

وی افزود: پروژه‌های نیمه‌تمام زیادی وجود دارد که با حمایت استاندار، معاونین استاندار و سازمان برنامه‌ و بودجه ۶۰ درصد این پروژه‌ها به اتمام رسیده و تا ۶ ماه آینده جشن اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در استان بوشهر برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از اجرای عملیات سه پروژه ورزشی در شهرستان دشتی خبر داد و گفت: عملیات اجرایی خوابگاه ورزشکاران، زمین شماره دو و خانه جوانان به‌ زودی آغاز می‌شود.

بهروزیان‌فرد یادآور شد: در شهرستان دشتی سه پروژه نیمه‌تمام در روستاهای کلل، چاوشی و باغان وجود دارد که در کنار جایگاه ویژه نیمه‌تمام استادیوم تختی خورموج به دنبال اتمام این پروژه‌ها هستیم.

وی ادامه داد: تا قبل از سال ۱۳۹۲ سرانه ورزشی استان بوشهر ۶۴ صدم مترمربع بوده است که امروز سرانه ورزش استان بوشهر به یک متر و چهارده صدم مترمربع افزایش‌یافته  که نشان از توجه دولت به زیرساخت‌های ورزشی در استان بوشهر است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اعلام این که در چند ماه آینده ۲۷ پروژه ورزشی در استان بوشهر افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود، گفت: از این تعداد، ۱۲ پروژه ورزشی افتتاح و عملیات اجرایی ۱۵ پروژه جدید آغاز می‌شود.

وی از جشن پایان پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی در ۶ ماهه اول سال ۱۳۹۷ در استان بوشهر خبر داد اضافه کرد: در سال جاری نزدیک به ۶۷۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی، ملی و ۲۷ صدم درصد تأمین اعتبار شده است.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی