پایگاه خبری تحلیلی خبر استان بوشهر » توقیف موتورسیکلت ۱ میلیاردی قاچاق در دشتستان
کد خبر : 38765
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۱

خبر استان:فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از توقیف یک دستگاه موتورسیکلت ۱۴۰۰سی سی قاچاق به ارزش ۱ میلیارد و ۱۰۰میلیون ریال خبر داد.

به گزارش خبر استان به نقل از پلیس بوشهر ،سرهنگ “سید جواد رضوی” اظهار داشت: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و با هدف برخورد با موتورسواران متخلف و کاهش تصادفات رانندگی، یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق با حجم ۱۴۰۰ سی سی در “کلمه” توقیف شد.
وی تصریح کرد: پیشگیری از جرائم و برخورد با موتورسواران متخلف و جلب رضایت عمومی مردم، از اهداف پلیس در اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی است که به صورت ویژه در دستور کار پلیس دشتستان قرار گرفته و همچنین برابر مصوبه شورای عالی امنیت کشور تردد موتورسیکلت های سنگین و با قدرت بالا در جاده های سراسر کشور ممنوع و این قبیل موتورسیکلت ها صرفاً در پیست مجاز به تردد هستند.
سرهنگ رضوی عنوان داشت: در این طرح مأموران انتظامی شهرستان یک دستگاه موتورسیکلت متخلف بالاتر از حجم قانونی که از موارد قاچاق محسوب می شود را توقیف و برای سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی انتقال دادند.
وی با بیان اینکه در همین راستا یک نفر متهم دستگیر شده است گفت: کارشناسان ارزش ریالی موتورسیکلت کشف شده را ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان در پایان از رانندگان وسایل نقلیه درخواست کرد: با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و اجتناب از تخلفات، زمینه ساز آرامش و آسایش خود و دیگران باشند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی