پایگاه خبری تحلیلی خبر استان بوشهر » فرماندار:ساحل گناوه برای گردشگران محیط امن شود
کد خبر : 38782
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۵:۱۵

خبر استان:فرماندار گناوه گفت: ساحل این بندر از ظرفیت های مهم گردشگری شهرستان است که باید محل و جایگاه امنی برای استفاده گردشگران و مردم منطقه باشد.

به گزارش خبر استان به نقل از ایرنا، سیدعلی پاک نژاد روز چهارشنبه در جلسه مدیریت ساحل این شهرستان افزود: با توجه به اینکه موتورهای چهارچرخ درساحل این بندر فعالیت می کنند، متصدیان نباید این نقطه تفرجگاهی را ناامن کنند که باعث گله مندی و نارضایتی گردشگران و مردم شود.
وی اضافه کرد: باید تلاش کنیم تا از جاذبه های گردشگری این شهرستان بویژه در بخش دریایی و ساحل که همه ساله مسافران و گردشگران زیادی را پذیراست، نهایت استفاده برده شود.
فرماندارگناوه اظهارکرد: نظارت مستمر، تعیین محدوده و نصب تابلو همراه با مشخصات در مکان های مشخص در ساحل برای متصدیان موتورهای چهارچرخ، جت اسکی و قایق های تفریحی در دستور کار دستگاه های مرتبط قرار گیرد.
وی گفت: افرادی که قصد فعالیت ودرآمدزایی از دریا و ساحل این بندر را بویژه در ایام نوروز دارند باید دارای صلاحیت و شرایط لازم از جمله گواهینامه، جلیقه، پلاک و نجات غریق باشند.
پاک نژاد افزود: برگزاری دوره های آموزشی برای افرادی که در ساحل مشغول فعالیت هستند در برنامه کاری متولیان قرار گیرد.
فرماندار گناوه اظهارکرد: داشتن مجوز و رعایت شئونات اخلاقی در فعالیت قایق و شناورهای تفریحی مدنظر باشد و درصورت سهل انگاری دستگاه های ذی ربط برخورد کنند.
وی گفت: نیروی انتظامی در صورت مشاهده موتورهای چهارچرخ در سطح شهر برخورد قاطع و از تردد آنان جلوگیری کند.
پاک نژاد بیان کرد: برگزاری نشست ها باید خروجی داشته باشد و مصوبه ها اجرایی شود.
ساحل بندر گناوه از نقاط گردشگرپذیر این شهرستان در شمال استان بوشهر است.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی