پایگاه خبری تحلیلی خبر استان بوشهر » جمع‌آوری ۳ تن برنج تاریخ‌مصرف گذشته در اهرم
کد خبر : 38786
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۷:۱۰

خبر استان:کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شهرستان تنگستان از جمع‌آوری ۳ تن برنج تاریخ‌مصرف گذشته در شهر اهرم خبر داد.

به گزارش خبر استان به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، الهام خدری در این خصوص اظهار داشت: با شکایت یکی از شهروندان به واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای مبنی بر توزیع برنج تاریخ‌مصرف گذشته توسط یک باب مغازه‌ی عمده‌فروشی در شهر اهرم، بازرسان بهداشت محیط اقدام به باز‌رسی از انبار مغازه و نمونه‌برداری از برنج کردند.
کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شهرستان تنگستان افزود: پس از ارسال نمونه به معاونت غذا و داروی استان و اعلام آن معاونت مبنی بر اینکه نمونه‌ برنج ارسال‌شده فاقد مصرف انسانی است، بازرسان بهداشت محیط به همراه مأموران نیروی انتظامی از انبار باز‌رسی و ۳ تن برنج تاریخ‌مصرف گذشته را جمع‌آوری کردند.
الهام خدری گفت: برنج‌های جمع‌آوری‌شده به انبار نیروی انتظامی شهر اهرم انتقال داده شد و پس از طی مراحل قانونی معدوم می‌گردد.
کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای از مردم تقاضا کرد هنگام خرید مواد غذایی به تاریخ تولید و انقضای آن توجه نموده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی با سامانه جامع بهداشت محیط و حرفه‌ای به شماره ۱۹۰ تماس حاصل نمایند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی