کد خبر : 38848
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۳

خبر استان:معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: مردم به تماس های مشکوک برای دریافت اطلاعات بهداشتی و پزشکی خانواده‌ها پاسخ ندهند.

به گزارش خبر استان،حسین ناظمیان‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دیر اظهار داشت: به تازگی فردی با تلفن همراه و معرفی خود به عنوان کارشناس بهداشت و پزشک با برخی خانواده‌ها در شهرستان دیر تماس گرفته و خواهان دریافت اطلاعات پزشکی و بهداشتی خانواده‌ها شده است.

وی افزود: مردم به این گونه تماس‌ها اعتماد نکرده و هیچ گونه اطلاعاتی را در اختیار فرد تماس‌گیرنده قرار ندهند .

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر تصریح کرد: هیچ فردی از سوی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر برای انجام این کار مامور نشده است لذا خانواده‌ها هشیار بوده و از پاسخ دهی به این گونه تماس‌ها پرهیز کنند.

ناظمیان‌پور عنوان کرد: با توجه به وجود پرونده الکترونیک خانوار در مراکز خدمات جامع سلامت، نیازی به تماس تلفنی جهت دریافت اطلاعات بهداشتی افراد نیست و این کار غیرقانونی تلقی می شود.

وی ادامه داد: پیگیری‌ها از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در خصوص فردی که اقدام به این کار نموده در حال انجام است و از مردم فهیم تقاضا داریم به این گونه تماس‌ها اعتماد نکرده و اطلاعات خصوصی بهداشتی و پزشکی خود را در اختیار فرد تماس‌گیرنده قرار ندهند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی