کد خبر : 38852
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۲۲:۱۱

خبر استان: مدیرعامل مجمع خیران سلامت استان بوشهر با تاکید بر نقش مهم خیران در توسعه زیرساخت‌های درمانی گفت: خیران سلامت در استان بوشهر علاوه بر واگذاری زمین یک‌میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال در بخش‌های مختلف درمانی پرداخت کرده‌اند.

به گزارش خبر استان به نقل از تسنیم، علیرضا صفایی عصر امروز در نشست شورای خیران سلامت استان بوشهر از راه‌اندازی دفتر مجمع خیران سلامت در نقاط مختلف استان بوشهر خبرداد و اظهار داشت: دفتر مجمع خیران سلامت در بوشهر، برازجان، گناوه و عسلویه راه‌اندازی شده و خیران متعددی در این دفاتر عضو شده‌اند.

وی به فعالیت خیران سلامت در استان بوشهر پرداخت  و افزود: ایجاد همراه سرای بیمار در بیمارستان شهدای خلیج فارس، ساخت درمانگاههای تخصصی و خانه بهداشت در شهرستانهای دشتی و گناوه از جمله فعالیت مجمع خیران سلامت استان بوشهر در دو سال گذشته است.

مدیرعامل مجمع خیران سلامت استان بوشهر با بیان اینکه تاکنون در ایجاد سرای همراه بیمار در جوار بیمارستان شهدای خلیج فارس ۷٫۹ میلیارد ریال اعتبار از دفتر مرکزی مجمع خیران سلامت هزینه شده افزود: در این زمینه سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال نیز از محل کمک خیران سلامت استان بوشهر برای خرید مصالح  تامین شده است.

صفایی از ساخت مرکز بهداشت در شهرستان دشتی با مشارکت خیران سلامت خیرداد و افزود:  ساخت خانه بهداشت در روستای مال قائد گناوه، مرکز اورژانس در گناوه، همراه سرای بیمار در جوار بیمارستان شهید گنجی برازجان از دیگر فعالیت خیران سلامت در استان بوشهر است.

وی بیان کرد: ساخت خانه بهداشت در روستای خون عسلویه و احداث غسالخانه در بخش کاکی شهرستان دشتی از جمله دیگر پروژههای در دست ساخت مجمع خیران سلامت استان بوشهر است.

مدیرعامل مجمع خیران سلامت استان بوشهر با اشاره به اهدای قطعه زمینی به دانشگاه و یک واحد ساختمانی در گناوه برای احداث درمانگاه افزود: کمک‌های نقدی جمع‌آوری شده مجمع خیران سلامت از سال ۹۴ تاکنون افزون بریک میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال بوده که در بخشهای مختلف هزینه شده است.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی