کد خبر : 38873
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۹:۰۰

خبر استان:امام جمعه امام‌حسن شهرستان دیلم گفت: طبق ادعای دولت، سهم مردم بخش امام حسن شهرستان دیلم از پانصد هزار شغل ایجاد شده صفر است که به هیچ وجه قابل قبول نیست و مردم انتظاراتی از این دولت دارند که محقق نشده است.

به گزارش خبر استان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سیدمحمد موسوی امروز در خطبه‌های این هفته شهر امام‌حسن از توابع شهرستان دیلم در استان بوشهر اظهار داشت: حضرت زهرا(س) هم چون سیاستمداری قهرمان، به تکلیف و رسالت الهی خویش عمل کرد و برای روشن ساختن افکار عمومى از انحراف مسیر امامت، چهل شبانه روز دست امام حسن و حسین (ع) را مى‏ گرفت و سوار بر مرکبی مى‌‏شد و همراه با حضرت على(ع) به خانه مهاجر و انصار مى‌‌رفت تا آنها را نسبت به غفلتى که دچار آن شده‌اند، بیدار سازد.

وی افزود: حضرت فاطمه زهرا( س )در حقیقت، با رایزنی سیاسى خود، با یاران رسول خدا(ص) اتمام حجت کرد و هم چون دیپلماتى آگاه، با حضور خویش سعى کرد مسیر انحراف امت را روشـــن سازد و مسیر ولایت را روشن و بی‌پیراهه ارائه دهد تا  فـــرداى قیامت، براى صاحبان زر و زور و تزویر و عافیت‌طلبانى که فریب خورده‌اند، بهانه‌اى وجود نداشته باشد.

امام جمعه امام‌حسن شهرستان دیلم با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در پی حماسه ۲۲ بهمن ، عنوان کرد: این پیام چند فراز مهم داشت که از جمله راهپیمائی امسال یک حادثه بزرگ و خیره‌کننده و پرجمعیت و پرشورتر از سال‌های قبل بود که در همین جا از حضور پر شور و انقلابی و همیشه در صحنه مردم بخش امام حسن که به حق و انصاف همگی به ندای رهبر فرزانه لبیک گفتند و مشت محکمی به دهان دشمنان اسلام زدند قدردانی می‌کنم..

موسوی با اعلام این که مسؤولان باید قدر این ملت را بدانند و لحظه‌ای از خدمت به مردم دست بر ندارند، تصریح کرد: امروز مساله معیشت و اشتغال جوانان از اولویت‌های اصلی است که باید مسؤولان این را باور کنند و تعریف صحیحی از کار و اشتغال داشته باشند و آن را دنبال کنند در حالی که آمارهایی که در بحث ایجاد اشتغال ار اءه می‌شود، آمارهایی صحیحی نیست.

وی بیان کرد: مسوولان کمتر حاشیه‌سازی کنند و به مباحث اصلی بپردازند، مباحثی مانند معیشت و اشتغال دغدغه مردم است در حالی که برخی از مسئولین عادت کرده‌اند مباحث حاشیه‌ای مطرح کنند.

موسوی گفت:  طبق ادعای دولت ،سهم مردم بخش امام حسن شهرستان دیلم از پانصد هزار شغل ایجاد شده صفر است که به هیچ وجه قابل قبول نیست و مردم انتظاراتی از این دولت دارند که محقق نشده است.

امام جمعه امام‌حسن شهرستان دیلم  بیان کرد: از عملکرد شوراهای اسلامی بخش امام‌حسن شهرستان دیلم در طول چند ماه گذشته گلایه‌مند هستم و کارکرد آنها را رضایت‌بخش نمی‌دانم.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی