کد خبر : 38886
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۸:۳۵

خبر استان:امام جمعه جم گفت: انتظار داشتیم در دهه فجر امسال راه‌آهن جم راه‌اندازی شود نه این که فرودگاه را هم از دست بدهیم، فرودگاه امتیاز بزرگی برای شهرستان جم و استان بوشهر است که امیدوارم وعده اخیر مسئولان عملی شود.

به گزارش خبر استان،حجت‌الاسلام  محمدگنجی امروز در در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم اظهار داشت: فرماندار سابق شهرستان جم قول داده بود در دهه فجر امسال فرودگاه راه‌اندازی می‌شود اما دهه فجر تمام شد و خبری از راه اندازی فرودگاه جم نیست.

وی افزود: انتقال آب دریا به جم خواسته به حق مردم است که قرار بود تا پایان امسال بخشی از آن به بهره‌برداری برسد و آب دریا به جم برسد که به گفته فرماندار تا پایان سال محقق نمی‌شود.

امام جمعه شهرستان جم تصریح کرد: قبل از این که استاندار بوشهر به جم بیاید صحبتی در خصوص مطالبات مردم انجام داده و رسانه‌ها هم نوشتند که عبدالکریم گراوند به خواسته‌های مردم جم توجه کند، در حالی که در بعضی از سفرها مسئولان به شهرستان جم می‌آیند و می‌روند و هیچ دستاوردی نیز برای اهالی آن شهرستان به همراه ندارد.

گنجی بیان کرد: در زمان سفر استاندار بوشهر به جم ،فرماندار وقت در آن زمان جلسه‌ای برگزار کرد و از بعضی مدیران هم امضاء گرفت که در دهه فجر، فرودگاه جم راه‌اندازی شود که این وعده در حد حرف باقی ماند.

وی بیان کرد: فرماندار سابق در حضور استاندار بوشهر این وعده‌ها را داده بود ، مردم در رسانه‌ها وعده مسئولان را می‌شنوند اما عملی نمی‌شود و توقع داریم هر زمان مسئولی حرفی زد، پای حرف خود بمانند.

امام جمعه جم عنوان کرد: اخیرا نماینده مردم شهرستان جم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان این شهرستان جلسه‌ای گرفته و قول داده‌اند که ۲۰ اسفندماه فرودگاه جم راه‌اندازی می‌شود که زیاد به عملی شدن آن خوش‌بین نیستم.

گنجی تاکید کرد: انتظار داشتیم در دهه فجر امسال راه‌آهن جم راه‌اندازی شود نه این که فرودگاه را هم از دست بدهیم، فرودگاه امتیاز بزرگی برای شهرستان جم و استان بوشهر است که امیدوارم وعده اخیر مسئولان عملی شود.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی