کد خبر : 39795
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۲:۴۷
با حکم وزیر کشور؛

خبر استان:با حکم وزیر کشور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر منصوب شد.

به گزارش خبر استان، به پیشنهاد استاندار بوشهر و با حکم دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، مجید خورشیدی به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر منصوب شد.
در بخشی از این حکم آمده است: امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه های کشوری و لشگری استان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در تحقق برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.
توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا.. العظمی خامنه ای “مدظله العالی” در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.
گفتنی است دکتر مجید خورشیدی که پیش از این بعنوان معاون اداره کل سیاسی وزارت کشور خدمت می کرد همان سمتی که گراوند پیش از انتصاب به معاونت سیاسی امنیتی استانداری در سال ۹۴ داشت.
وی از جانبازان ۷۰ درصد و از آزادگان دوران دفاع مقدس  بوده و بیش از دو دهه در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، امنیتی و مطالعاتی وزارت کشور سابقه فعالیت دارد.

تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی