کد خبر : 39856
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۱

خبر استان:شنهواز به دلیل درصد بالای سوختگی دچار ایست قلبی شد و با وجود تلاش پزشکان ، دارفانی را وداع کرد.

به گزارش خبر استان، دستیار درام مستند آوای باستان همایون شهنواز اظهار داشت: کارگردان سریال دلیران تنگستان پس از ۱۰ روز در بیمارستان سوختگی مطهری تهران و به دلیل شدت جراحات ناشی از سوختگی و ایست قلبی درگذشت.

وی افزود: همایون شهنواز که چند مدت قبل از کانادا به ایران آمده بود در منزل شخصی خود در تهران اقدام به تمیزکردن اجاق گاز منزلش کرده بود در حالی که متوجه جداشدن لوله‌های بخاری نمی‌شود.

محسن تیموری تصریح کرد: شهنواز پس از تمیزکردن منزل در حال استراحت بوده و چند ساعت از این اقدام گذشته بود و وقتی برمی‌خیزد و لامپ را روشن می‌کند به دلیل انتشار گاز، انفجار بزرگی رخ می‌دهد.

وی با اشاره به این‌که من در روز حادثه دعوت شنهواز بودم اما به خاطر خستگی با او تماس گرفتم که فردا خدمتش می‌رسم، ادامه داد: شرایط جسمی همایون شهنواز پس از عمل جراحی کم‌کم رو به وخامت گذاشت.

به گزارش فارس،تیموری با بیان این‌که همایون شهنواز حق بزرگی به گردن بوشهری‌ها دارد، تأکید کرد: بیش از ۱۵ بار فیلم رئیسعلی دلواری در صداوسیمای جمهوری اسلامی پخش‌ شده است.

دستیار درام مستند آوای باستان همایون شهنواز در شهرستان دشتی بیان کرد: شنهواز به دلیل درصد بالای سوختگی دچار ایست قلبی شد و با وجود تلاش پزشکان ، دارفانی را وداع کرد.

تیموری با اشاره به برگزاری مراسم خاک‌سپاری مرحوم همایون شهنواز، گفت: خانواده مرحوم شهنواز در حال فراهم‌کردن مقدمات برای برگزاری مراسم هستند و اکنون منتظر هستیم تا فرزندان ایشان از کشور کانادا به ایران بازگردند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی