کد خبر : 39952
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۱:۴۸
فرمانده انتظامی استان بوشهر

خبر استان:افرادی که در یک نزاع شبانه مرد ۲۸ساله ای را با ضربات جاقو به قتل رسانده بودند ، کمتر از دوساعت پس از حادثه شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبر استان،سردار” خلیل واعظی” فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت :ساعت ۲۳ شب ۱۷ اسفتدماه یک مورد چاقوخوردگی در روستای” بلباز” عسلویه به پلیس گزارش شد.
وی افزود :با حضور عوامل پلیس مشخص شد فرد ۲۸ساله ای به هویت” محمد امین “با ضربات چاقو مصدوم ،به بیمارستان منتقل شده است .
به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر مصدوم قبل از اینکه بتواند اطلاعاتی از ضاربین در اختیار پلیس قرار بدهد بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت می کند.
سردار واعظی تصریح کرد: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی و بررسی صحنه جرم و جمع آوری مدارک و مستندات لازم ، تعداد ۵ نفر مظنون شناسایی و دستگیر شدند.
وی اظهار داشت:با انتقال مظنونین به محل پلیس آگاهی و انجام تحقیقات تکمیلی یکی از دستگیر شدگان به هویت “م “به قتل مقتول با ضربات چاقو اعتراف کرد.
سردار واعظی با بیان اینکه آلت قتل نیز در منزل یکی دیگر از متهمین کشف شده است خاطرنشان کرد :علت این حادثه نزاع و درگیری بین متهمین و مقتول بوده است.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی