کد خبر : 40125
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۴

خبر استان: رئیس اداره استاندارد گناوه گفت: ۳ کارگاه بلوک زنی فعال در شهرک صنعتی بندرریگ این شهرستان بدلیل نداشتن پروانه کاربرد علامت استاندارد و عرضه محصول بی کیفیت مهروموم و تعطیل شدند.

به گزارش خبر استان،قدرت الله شاهین زاده روز دوشنبه درگفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود:این واحدها درصورتی به آنان اجازه فعالیت داده می شود که اقدام به تکمیل پرونده برای اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد و رفع نواقص کنند.
وی اظهارکرد: دراین شهرستان ۳۳ واحد تولیدی مصالح ساختمانی فعال وجود دارد که برای ۲۵ واحد پروانه علامت استاندارد صادر و مابقی نیز تا پایان سال و ابتدای سال آینده دارای پروانه می شوند.

رئیس اداره استاندارد گناوه گفت: این اداره براساس مصوبه های کارگروه استانداردسازی ، نظارت بر کیفیت مواد و مصالح ساختمانی بمنظور مقاوم و ایمن سازی ساختمان ها را دربرابر حوادث ازجمله زلزله در دستورکارخود قرار داده و در این راستا چندین واحد تولیدی در این شهرستان مهروموم شدند.
وی خاطرنشان کرد: طبق ماده ۹ و ۱۳ قانون جامع ملی استاندارد، هرگونه تولید و عرضه محصولات مشمول استاندارد اجباری باید با نظارت این سازمان انجام شود.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی