کد خبر : 40168
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۲۲:۴۲

خبر استان: معاون درمان سازمان تامین اجتماعی کشور گفت:این سازمان در دولت تدبیر و امید بر ریل اصلی ماموریت خود قرار گرفت طوریکه احداث هشت بیمارستان، ۱۲مرکز سرپایی جدید و ۱۳ مرکز جایگزین انجام شده است.

به گزارش خبر استان به نقل از ایرنا، مهدی درخشان بعد از ظهر دوشنبه درآئین تودیع و معارفه معاون درمان اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر افزود:در زمان حاضر پنج واحد بیمارستانی، ۲۷ مرکز خدمات سرپایی و هفت مورد توسعه در استان های کشور در حوزه درمان تامین اجتماعی در دست انجام است.
وی یادآورشد: ۹ بیمارستان، ۲۷ مرکز خدمات سرپایی و ۲۶مرکز توسعه با خدمات کلیدی در نوسازی و توسعه سازمان تامین اجتماعی کشور در دست طراحی است.
درخشان بیان کرد: با وجود اقدام های انجام شده در حوزه درمان تامین اجتماعی ولی باز هم این میزان کافی نیست و برای تقویت بنیه درمانی برای بیمه گذاران باید تلاش بیشتری صورت گیرد.
وی گفت:با تمهیدات اندیشیده شده در سال آینده محور برنامه های این سازمان در حوزه درمانی بر ارتقای اثربخشی و کیفیت در ارائه خدمت گذاشته شده است.
این مقام مسوول اظهارداشت: هدف معاونت درمان تامین اجتماعی تنها افزایش کمی نیست و تلاش شده سطح کیفی خدمات را با حفظ احترام و تکریم بیمه شدگان ارتقا داد.
درخشان گفت: تلاش می شود سیستم اچ ای اس با وجود برخی مشکلات به دلیل گستردگی کار اجرا شود.
وی تاکید کرد: تلاش می شود بیمارستانهای جدید تامین اجتماعی به سیستم ای تی مجهز باشند تا هم رفت و آمد مردم و هزینه ها کمتر شود.
درخشان گفت: ۴۶هزار مرکز طرف قرار داد درمان غیرمستقیم تامین اجتماعی در سطح کشور وجود دارد.
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر نیز گفت: گستره تامین اجتماعی استان به دلیل وجود بازرگانی خارجی، شیلات، نخیلات و انرژی باعث شده ۸۰ درصد جمعیت آن زیر پوشش این نهاد قرار دارد.
خسروانی افزود: امسال ۸۰۰ میلیارد تومان دربخش بیمه ای و درمانی در استان بوشهر هزینه شده است.
وی اضافه کرد: همچنین در راستای ترویج امید و شادابی دربین جامعه هدف ۴۰ میلیارد ریال پاداش ازدواج پرداخت شده است.
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: این استان در زمینه پرداخت مطالبات معوق جزو چهار استان نخست کشور است.
دراین آیین یلدا دارابی بعنوان معاون درمان تامین اجتماعی استان بوشهر معرفی و از خدمات ابراهیم پورحکیمی تقدیر شد.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی