کد خبر : 41284
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۵
معاون هماهنگ کننده سپاه استان بوشهر:

خبر استان:سرهنگ انبارکی گفت: نوروز امسال با مساعدت دستگاه‌های اجرایی مرتبط، برنامه راهیان نور دریایی و زمینی با کیفیت بالا و به نحو مطلوب برگزار شد.

به گزارش خبر استان، سرهنگ سهراب انبارکی در نشست شورای اداری استان بوشهر با تبریک سال جدید و تاکید بر تحقق شعار  امسال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی اظهار داشت: عملیاتی شدن شعار امسال نقش مهمی در  توسعه زیرساخت‌های اشتغال‌زایی و رونق اقتصادی دارد که باید به این مهم توجه ویژه شود.

اعزام ۱۵ هزار نفر به اردوی راهیان نور دریایی و زمینی

وی با اشاره به اعزام کاروان راهیان نور از استان بوشهر بیان کرد:  نوروز امسال با مساعدت دستگاه‌های اجرایی مرتبط، برنامه راهیان نور دریایی و زمینی با کیفیت بالا و به نحو مطلوب برگزار شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر به اعزام راهیان نور دریایی پرداخت و خاطر نشان کرد: در ایام تعطیلات نوروز ۵ هزار و ۱۸۳ نفر از استان‌های مختلف، با تلاش منطقه دوم نیروی دریایی سپاه از مرکز استان بوشهر به  جزیره مقاوم خارگ اعزام شدند که خدمات سردار زیراهی فرمانده این منطقه قابل تقدیر و سپاس است.

انبارکی با اشاره به اعزام راهیان نور زمینی از استان بوشهر تصریح کرد: در ایام تعطیلات نوروز ۹ هزار و ۸۴۰ نفر به مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس از جمله شلمچه، دهلاویه، اروندکنار و اردوگاه فاطمه زهرا(س) در خوزستان اعزام شدند.

وی با بیان اینکه اردوگاه فاطمه زهرا(س) سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر مستقر در مناطق عملیاتی جنوب میزبان زائران کاروان راهیان نور از سراسر کشور است گفت: در ایام تعطیلات نوروز اردوگاه فاطمه زهرا(س) سپاه استان بوشهر میزبان بیش از ۲۰۰ هزار نفر از سراسر کشور بود.

به گزارش تسنیم ،معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه اعزام راهیان نور دریایی و زمینی با کیفیت بالا انجام شد خاطر نشان کرد: در ایام تعطیلات نوروز بیش از ۱۵ هزار نفر از استان بوشهر به اردوهای راهیان نور دریایی خارگ و زمینی خوزستان اعزام شدند.

انبارکی با قدردانی از پوشش رسانه‌ای صدا و سیما و خبرگزاری‌ها در اعزام راهیان نور بیان کرد: صدا و سیمای استان بوشهر برنامه ۴۵ دقیقه‌ای راهیان نور تدوین و پخش کردند که از خدمات این رسانه و خبرگزاری‌ها که در اجرای این رزمایش بزرگ فرهنگی همکاری کردند تقدیر می‌شود.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی