کد خبر : 41472
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۴:۵۶

خبر استان:فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش ماموران پلیس اعضای یک باند سارقان منزل دستگیر و به ۸۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش خبر استان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “خلیل واعظی” گفت:چهار نفر اعضای یک باند سارقان منزل که با خودروهای متعدد و پلاک های مسروقه بارها در استان بوشهر و استان های همجوار اقدام به سرقت کرده بودند در تور عملیاتی پلیس گرفتار شدند.

سردار واعظی اظهار داشت: اعضای این باند به ۸۰ فقره سرقت منزل اعتراف کردند، سه دستگاه خودرو از این باند توقیف و تعداد ۱۰ نفر مالخر شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در یک عملیات دیگر پلیس آگاهی با همکاری سایر یگان های انتظامی یک باند چهار نفره سارقان مسلح که دو فقره سرقت در دو نقطه استان انجام دادند را دستگیر و چهار قبضه اسلحه از این باند کشف شد.

فرمانده انتظامی استان با اعلام اینکه اولویت اصلی پلیس، پیشگیری از وقوع جرم است، توصیه کرد: مردم باید پلیس را در این امر یاری کنند، مسایلی که در ارتباط با اموالشان است را خوب رعایت کنند، توصیه های پلیسی و پیشگیری از سرقت که در رسانه ها و صداوسیما پخش می شود به این نکات توجه داشته باشند حتما در کاهش سرقت ها و در حفظ اموالشان موثر است.

سردار خلیل واعظی گفت: طبق آمار بیش از ۹۲ درصد سرقت ها کشف شده است، که این خود یعنی عبور از قانون، برخورد قاطع پلیس را در بر دارد.

نویسنده : قفل ضد دیلم تنها راه مقابله با دزدان است
تاریخ : ۲۳ فروردین ۱۳۹۷
ساعت : ۲۰:۵۴:۲۸

باید روی درب ورودی منزل یا محل کار حتما قفل ضد دیلم نصب کنند که ضمانت پرداخت خسارت در صورت وقوع سرقت داشته باشه و مقابل بالکن و پنجره ها را هم حفاظ فولادی نصب کنند که قابل از هم باز شدن توسط جک و دیلم نباشه و حتما در هر دو مورد ضمانت پرداخت خسارت در صورت وقوع سرقت را از فروشنده دریافت کنند وگرنه امنیت منزل و محل کارشون را به دست باد سپرده اند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی