کد خبر : 41631
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۲۲:۳۵

خبر استان:معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در راستای حمایت از کالای ایرانی، ترویج تولیدات داخلی و توسعه صادرات غیرنفتی، ۱۳ نمایشگاه تخصصی در سال ۹۷ در مرکز استان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبر استان، ابوالقاسم محمدزاده افزود: برگزاری نمایشگاههای تخصصی به منظور هم افزایی در حوزه های صنعت، معدن، صنایع کشاورزی، صنایع دریایی، صنایع دستی و گردشگری، نفت و گاز و پتروشیمی، تجارت، بازرگانی و تجاری سازی تولیدات و خدمات توسط کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان در چارچوب شیوه نامه مربوطه پیش بینی شده است.

وی با اشاره به تسهیل ارتباطات تجاری بخشهای مختلف تامین، تولید، عرضه و مصرف تصریح کرد: حضور بنگاههای اقتصادی در نمایشگاههای تخصصی با هدف ارائه دستاوردهای تکنولوژی و فناوری های نوین می تواند هماهنگی و ارتباط موثری را در زنجیره تولید تا توزیع محصول ایجاد نماید.

معاون سازمان صنعت، معدن وتجارت استان از دیگر برنامه های این سازمان در حمایت از حضور کالای ایرانی در بازار های هدف را حضور در سه نمایشگاه خارج از کشور و اعزام ۵ هیئت تجاری و پذیرش ۳ هیئت خارجی طی سال جاری ذکر کرد.

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1cb4l5h981vru1othmg916c31rho4.jpg

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1cb4ksiem1n6r1bqm4es142s1jm65.jpg


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی