کد خبر : 41657
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۷

خبر استان:فرماندار شهرستان کنگان گفت: در سال گذشته ۳۴ میلیارد تومان عوارض آلایندگی و ارزش افزوده به حساب شهرداری‌های سه شهر کنگان، بنک و سیراف و روستاهای شهرستان کنگان واریز شد که سبب تحول بزرگی در حوزه عمرانی شهرها و روستاهای کنگان شد.

به گزارش خبر استان،فتح الله نوروزی امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان کنگان اظهار داشت: در سال گذشته اقدامات خوبی در حوزه عمرانی به خصوص در روستاهای کنگان انجام شده که امیدواریم با تداوم برنامه‌ها و به بهره‌برداری رسیدن پروژه‌های سال گذشته در سال جاری، لبخند رضایت مردم را از خدمات دولت تدبیر و امید در کنگان شاهد باشیم.

وی افزود: در سال گذشته ۳۴ میلیارد تومان عوارض آلایندگی و ارزش افزوده به حساب شهرداری‌های سه شهر کنگان، بنک و سیراف و روستاهای شهرستان کنگان واریز شد که سبب تحول بزرگی در حوزه عمرانی شهرها و روستاهای کنگان شد.

فرماندار شهرستان بندر کنگان با اشاره به مشکلات مسکن مهر کنگان، تصریح کرد: اخیرا بازدیدی همراه با مسئوولان از مسکن مهر صورت گرفته و مشکلات زیرساختی شامل گازکشی، خیابان منتهی به آن و روشنایی در بخشی از این شهرک مرتفع می‌شود.
نوروزی یادآور شد: در راستای عمران روستایی از محل اعتبارات نفت و با همکاری نماینده این شهرستان در مجلس برای تمامی روستاهای کنگان پروژه‌های تعریف شده است که افتتاح آن پروژه‌ها اکثر مشکلات کنگان را رفع می‌کند.

وی بیان کرد: دهیاران و شوراها می‌توانند نقش مهمی در ایجاد فرصت‌های شغلی و جذب سرمایه‌گذار ایفا نمایند و باید از ظرفیت‌های نخبگان روستایی برای جذب گردشگر و توسعه اقتصادی روستا استفاده شود.

فرماندار بندر کنگان عنوان کرد: زمینه گردشگری دریایی در روستاهای ساحلی عملیاتی  و اجرا می‌شود و شوراها و دهیاران نیز با عزم جدی به دنبال این موضوع هستند.

وی تاکید کرد: ایجاد اشتغال از مهمترین موضوعاتی است که شوراها و دهیاران در اجرای آن تسریع نمایند و نسبت به سنددار‌نمودن املاک روستائیان به طور جد پیگیری می‌شود.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی