کد خبر : 41671
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۷:۰۵

خبر استان: رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: پیشگیری از وقوع جرم در اولویت دستگاه قضا استان بوشهر قرار دارد که تحقق این مهم در برقراری امنیت و جلوگیری از بزه‌ کاری نقش مهم و تاثیرگذاری دارد.

به گزارش خبر استان، علی جمادی ظهر امروز در نشست مسئولان دادگستری استان بوشهر با آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر تحقق منویات رهبر معظم معظم انقلاب در عرصه قضا و قضاوت اظهار داشت: برای بهبود امور در دستگاه قضایی ضمن استفاده از رهنمودهای و توصیه‌های ائمه اطهار(ع) از تمامی ظرفیت‌های علما و روحانیت برای پیشبرد اهداف قضایی استفاده می‌شود و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب  سرلوحه دستگاه قضا در استان بوشهر قرار دارد.

وی با بیان عملکرد مطلوب دستگاه قضایی در استان گفت: با تلاش و همدلی و هماهنگی همکاران با توجه به کمبودهایی که وجود داشت  دستگاه قضا در استان عملکرد مطلوبی داشت که در بازرسی‌های انجام شده عملکرد دستگاه قضایی استان مورد تقدیر قرار گرفته است.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با تاکید بر گسترش عدالت در همه عرصه‌ها تصریح کرد:روند رسیدگی به پرونده‌های قضایی و خدمات رسانی به آحاد جامعه،نظم و انظباط،دقت و سرعت همراه با قاطعیت در عمل  امسال در سرلوحه امور قرار گرفته و در گسترش عدالت، حقوق بیت‌المال و بهبود امور گام‌های اساسی برداشته شده است.

جمادی امنیت پایدار در جامعه را مهم دانست و گفت: تحقق امنیت پایدار در سایه همدلی و انسجام، هماهنگی و تعامل مثبت بین قوا و دستگاها و نهادها بوده و بدون شک دستگاه قضایی نقش مهم و تعیین کننده‌ایی در این زمیه ایفا می‌کند .

وی با بیان اینکه امنیت پایدار زمینه رشد و ترقی جامعه در ابعاد گوناگون می‌شود خاطر نشان کرد: با اجرای طرح‌های پیشگیری از وقوع جرم در استان بوشهر، ضمن برقراری امنیت پایدار، زمینه رشد، توسعه و ترقی همه جانبه استان بوشهر فراهم می‌شود

رئیس کل دادگستری استان بوشهر، پیشگیری از وقوع جرم را در اولویت دستگاه قضا استان بوشهر دانست و تاکید کرد: تحقق این مهم در برقراری امنیت و جلوگیری از بزه‌ کاری نقش مهم و تاثیرگذاری دارد واجرای طرح پیشگری از وقوع جرم زمینه را برای انصراف بزه و ارتکاب جرم فراهم می‌کند.

جمادی افزود:در راستای اجرای طرح‌های پیشگیرانه، دستگاه قضایی استان بوشهر در این عرصه خوش درخشید و در سال گذشته جزء مقام‌های برتر کشور قرار گرفت  .

وی با تاکید بر حمایت  قضایی در چارچوب قانون از سرمایه گذاری، فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان داخلی در استان  خاطر نشان کرد: با ایجاد امنیت پایدار و حمایتی حقوقی و قضایی و تامین امنیت اقتصادی و سرمایه گذاری در چارچوب قانون زمینه تدام فعالیت کارفرمایان و فعالان و تولیدکنندگان داخلی ایجاد که سبب رشد وترقی در ابعاد گوناگون در جامعه می‌شود.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی