کد خبر : 42664
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۱
استاندار بوشهردر نشست با مدیران قرارگاه سازندگی الهادی:

استاندار بوشهر : هدف ما تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استانی است و برای تامین مطالبات قرارگاه الهادی پیگیری لازم انجام خواهد شد.

به گزارش خبر استان، عبدالکریم گراوند در نشست با مدیران قرارگاه سازندگی الهادی با اشاره به طرح‌های در دست اجرای توسط قرارگاه الهادی اظهار داشت: در حال حاضر قرارگاه الهادی در زمینه طرح‌های آب، راه و بهداشت و درمان در استان بوشهر، در حال فعالیت است.
وی بیان کرد: با توجه به مسائل مربوط به قرارگاه الهادی در پروژه‌های راه، این موضوع را با جدیت از سوی مدیران مربوطه در سطح کشوری پیگیری خواهیم کرد.
استاندار بوشهر ادامه داد: اگر اعتبارات استانی برای پروژه‌های راه در اختیار داشته باشیم حتما به قرارگاه الهادی کمک ویژه می شود.
گراوند با اشاره به پروژه انتقال آب شهر جم اضافه کرد: خط انتقال این پروژه مشکل اعتباری دارد و معاون عمرانی با همکاری مدیر آب و فاضلاب روستایی و مدیران قرارگاه الهادی پیگیری لازم برای تامین اعتبار مورد نیاز انجام دهند.
وی با اشاره به اختصاص ۱٫۵ میلیارد تومان اعتبار  استانی برای پروژه بیمارستان دیر خاطرنشان کرد: با توجه به اختصاص ۱٫۵ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل نیازمندی‌های بیمارستان دیر، انتظار است زمینه تکمیل این پروژه با همکاری وزارت بهداشت محقق شود.

استاندار بوشهر افزود: امیدواریم دو پروژه دانشکده دندانپزشکی و پزشکی بوشهر بر اساس تفاهم بین استان بوشهر و وزارت بهداشت تا هفته دولت سال آینده تکمیل شود.
گراوند با بیان اینکه در زمینه پروژه‌های استانی مشکل چندانی نداریم، اظهار داشت: هدف ما تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استانی است و برای تامین مطالبات قرارگاه الهادی در استان پیگیری لازم انجام خواهد شد.
وی با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه‌های راه توسط قرارگاه الهادی در استان اضافه کرد: نیازمندی‌های استان در بخش راه را تقویت خواهیم کرد چرا که جاده از زیرساخت‌های مهم در مسیر توسعه استان است و با جدیت پروژه‌های راه را دنبال می کنیم.

مسئولان استان بوشهر اعتبار پروژه‌های عمرانی را تامین کنند

مدیرعامل قرارگاه الهادی هم گفت: در حال حاضر ۷ پروژه عمرانی را در استان بوشهر در دست ساخت داریم.
کرامت قاسمی دوست بیان کرد: پروژه‌های آب جم، محور کنگان تا دیلم و هندیجان، پروژه دانشکده‌های دندانپزشکی و پزشکی و تکمیل بیمارستان دیر از عمده‌ترین طرح های در دست اجرا توسط قرارگاه الهادی در استان بوشهر است.
وی با اشاره به مشکلات اجرای پروژه‌های استان بوشهر اضافه کرد: از نظر کاری مشکلی برای اجرای طرح‌های راه نداریم اما از مدیران استان بوشهر انتظار داریم از موسسه الهادی حمایت مادی لازم داشته باشند.
قاسمی دوست گفت:  اگر حمایت مالی لازم از قرارگاه الهادی صورت گیرد، هر پروژه و برنامه‌ای را طبق برنامه زمان بندی شده اجرایی خواهیم کرد.

وی با اشاره به اهمیت پروژه انتقال آب به جم بیان کرد: اگر اعتبار لازم برای این پروژه تامین شود تا اواخر خرداد ماه خط انتقال را تا کمال آباد خواهیم رساند.
مدیرعامل قرارگاه الهادی تصریح کرد: حدود ۱۴۰ میلیارد تومان مطالبات قرارگاه الهادی در استان بوشهر است و اگر بخشی از این مطالبات به ما پرداخت شود قطعا سرعت اجرای پروژه‌های در دست اجرای استان بیشتر خواهد شد.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی