کد خبر : 42972
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۳

خبر استان:کارشناس نظارت بر مواد غذایی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: خط تولید رب گوجه‌فرنگی یک کارخانه تولید مواد غذایی در شهرستان تنگستان پلمب شد.

به گزارش خبر استان،غلامحسین عارف آزاد افزود: خط تولید رب گوجه‌فرنگی این کارخانه به دلیل تولید غیربهداشتی و غیرمجاز به کمک مأموران نیروی انتظامی پلمب شد.
کارشناس نظارت بر مواد غذایی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان اظهار داشت: طی بازرسی‌های مستمری که از این کارخانه تولید مواد غذایی صورت گرفت شاهد تولید غیربهداشتی و غیرمجاز رب گوجه‌فرنگی بودیم.
وی ادامه داد: به دلیل عدم توجه به تذکرات بازرسان بهداشت مبنی بر رفع نواقص بهداشتی و عدم تولید غیرمجاز رب گوجه‌فرنگی در این کارخانه، دادستان دستور پلمب را صادر کرد.

به دنبال بازرسی‌های مکرر بازرسین بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم و پس از تذکرات شفاهی و صدور اخطاریه کتبی به متصدی این نانوایی مبنی بر رعایت اصول و مقررات بهداشت محیط در محل کسب خود، بازرسین، محل کسب مذکور را به علت بی‌توجهی به آموزش‌های بازرسین و عدم رعایت اصول بهداشتی تعطیل و پلمپ کردند.
انتظارمی‌رود متصدیان محترم نانوایی، جهت حفظ سلامت عموم شهروندان نسبت به رعایت کلیه‌ی مقررات بهداشت محیط در محل کار خود اهتمام لازم را به عمل‌آورند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی