کد خبر : 42988
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۵

خبر استان:آیت الله صفایی بوشهری گفت: برخی کشورها فکر می‌کنند با خروج آمریکا از برجام در ایران اتفاق خاصی می افتد، این طور نیست و ایران مسنجم تر از گذشته شده است.

به گزارش خبر استان، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در نشست شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر افزود: این اقدام آمریکا و خروج احتمالی چند کشور دیگر لطمه ای به اقتدار ایران نمی زند بلکه آن کشورها را تضعیف می کند.

وی با اشاره به مجاهدت‌های امام خمینی (ره) در ایجاد وحدت در ایران اسلامی، بیان کرد: با پیروی از همان نگاه امام(ره) و با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب، وحدت موجود در کشور مایه اقتدار نظام شده است.

آیت الله صفایی بوشهری ادامه داد: جهان استکبار به دنبال تفرقه در جهان اسلام است و در این میان برخی از کشورهای اسلامی هم به کشورهایی پیوسته‌اند که علیه اسلام هستند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر همچنین با اشاره به مسوولیت سنگین علمای شیعه و سنی در زمینه وحدت و بصیرت، تصریح کرد: همدلی و اتحاد میان روحانیت شیعه و سنی استان بوشهر باعث شده این استان به عنوان استان وحدت، اخوت و ولایت در کشور مطرح باشد.

وی ائمه جمعه اهل سنت استان بوشهر را  بصیر و خوش فکر خواند که خطاب به آنان گفت: در خطبه‌ها و سخنرانی‌های خود به وحدت، همدلی و انسجام نظام توجه ویژه‌ای داشته باشید و بر حمایت از کالای ایرانی و توجه به کارآفرینی و اشتغال تاکید کنید.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، آیت الله صفایی بوشهری همچنین با تاکید بر فراهم شدن زمینه کسب و کار در استان بوشهر، بیان کرد: دولت باید شرایط کار را فراهم کند به ویژه در استان بوشهر که ظرفیت اقتصادی زیادی دارد و جوانان باید سمت تحصیل و کسب مهارت سوق داده شوند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی