کد خبر : 42990
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۷

خبر استان:رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بوشهر گفت: در یک عملیات پلیسی ۷۴۰ گرم ماده مخدر گل از منزل یک توزیع کننده موادمخدر کشف شد.

به گزارش خبر استان،سروان “یعقوب قنبری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان کرد : در پی دریافت خبری در خصوص توزیع مواد مخدر توسط فردی در شهر بوشهر تیمی از ماموران برای بررسی و صحت موضوع به محل اعزام که در تحقیقات انجام شده صحت خبر و متعاقب آن دستور دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاهش صادر شد.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان مرکز استان گفت : تیمی از عوامل این پلیس برای دستگیری متهم اعزام گردید و ماموران در یک عملیات پلیسی متهم را در منزلش دستگیر و در بازرسی حدود ۷۴۰ گرم مواد مخدر از نوع گل (گراس) و مقدار ۴ گرم مواد مخدر از نوع ماشروم در اتاق خواب متهم کشف شد.
سروان یعقوب قنبری گفت: مواد مخدر ماشروم برگرفته از یک نوع قارچ سمی است و عوارض آن شامل توهم زایی بسیار شدید و طولانی، کاهش تنفس، افزایش ضربان قلب و فشار خون، گشادی مردمک چشم، گُر گرفتگی، اختلال در عملکرد کلیه ها، سفت شدن عضلات بدن، بالا رفتن دمای بدن، حالت گیجی و خواب آلودگی، درد شکم، اسهال، تهوع و مرگ می باشد.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی