کد خبر : 43029
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۵

خبر استان: رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر با بیان اینکه رعایت زمان بندی پروژه‌ها توسط شهرداری بوشهر باید مورد توجه باشد گفت: اکثر پروژه‌های عمران شهری بوشهر سال قبل تعطیل بود.

به گزارش خبر استان، اکبر توسلی عصر امروز در جلسه کمیسیون عمران شورای بوشهر پیرامون بررسی وضعیت پروژههای عمرانی امسال  شهرداری بوشهر با تاکید بر رفع موانع برای تسریع در تکمیل پروژه‌ها اظهار داشت: پروژه‌های عمرانی شاخص ارزیابی عملکرد شهرداری‌ها محسوب می‌شود، حل مشکلات املاک واقع  درمسیر گذر، تهیه گزارش‌های دقیق از وضعیت پروژه‌ها و رفع موانع احتمالی بر سر راه تکمیل آنها و تعیین تکلیف پروژههای مطالعاتی حداکثر تا ۱۵ خرداد باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه تمام مجموعه‌ شهرداری یک هدف والا را دنبال می‌کند و آن رضایت‌مندی شهروندان است تاکید کرد:انتظار داریم در پروژه‌های تدوین شده امسال توسعه متوازن محلات و  رضایت مندی شهروندان در اولویت باشد.

رئیس کمیسیون عمران شورای بوشهر با تاکید بر این نکته که تا خرداد ماه تشریفات و فرآیند قانونی ارجاع کار و انتخاب پیمانکار  پروژه‌های جدید برای مناقصه مشخص و به اداره  پیمان و قراردادها داده شود تصریح کرد: با یک زمان بندی مناسب و مدیریت شده پیمانکاران توانمند و منتخب شناسایی و پروژهها  به سرانجام برسد.

توسلی با انتقاد از وضعیت پروژهها در سال گذشته  گفت: متاسفانه  اکثر پروژه‌های عمران شهری بوشهر سال قبل تعطیل بود و فقط مطالبات پیمانکاران پرداخت شد که امسال انتظار می‌رود این روند تغییرپذیرفته  و پروژه‌های تعریف شده به سرنوشت سال  قبل دچار نشوند.

وی تاکید کرد:توسعه عمران شهری بوشهر امسال باید با شتاب دوچندان صورت گیرد و برای نیل به این مهم  در کمیسیون عمران تصمیم داریم جلسات ماهیانه در زمینه عملکرد پروژهها با مدیران شهرداری داشته باشیم  .

به گزارش تسنیم،رئیس کمیسیون عمران شورای بوشهر با بیان اینکه لایحه بودجه امسال رویکرد مناسبی برای تغییراز حیث رعایت عدالت و توازن منطقهای شده خاطر نشان کرد: برای شتاب بخشی پروژه‌ها سهم بودجه عمرانی  نسبت به جاری افزایش یافتهکه امیدواریم این شرایط محقق شود و ادامه داشته باشد.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی