کد خبر : 43040
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۲

خبر استان:رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: ۱۳ نفر کارگر حادثه‌دیده مینی‌بوس شرکت پتروپالایش کنگان مستقر در شهرستان کنگان به‌سلامت از بیمارستان امام خمینی (ره) ترخیص شدند.

به گزار خبر استان،دکتر حسن حیدری در این خصوص افزود: صبح روز گذشته در نزدیکی فاز ۱۲، یک دستگاه مینی‌بوس حامل کارگران صنعت، واژگون شد، این مینی‌بوس که ظاهراً در حال رساندن کارگران زیرمجموعه پتروپالایش کنگان، به محل کار بوده واژگون می‌شود.
وی اظهار داشت: تعداد کارگران حاضر در این وسیله نقلیه ۱۳ نفر بوده است که به‌وسیله آمبولانس¬های اورژانس ۱۱۵ کنگان و سیراف و منطقه ویژه و همچنین پتروپالایش کنگان، به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان منتقل شدند.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است و تمامی ۱۳ مصدوم توسط پزشک این مرکز درمانی معاینه شدند و پس از دریافت خدمات درمانی لازم، با بهبودی کامل ترخیص شدند.
دکتر حیدری افزود: از نکات قابل‌ذکر می‌توان به تلاش پزشک و پرسنل زحمتکش اورژانس این مرکز درمانی که به‌موقع خدمات پزشکی را به این تعداد مصدوم ارائه دادند، اشاره کرد.
گفتنی است، بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان به‌طور پیوسته، میزبان نیروهای حادثه‌دیده متعلق به صنایع منطقه می‌باشد که بخشی از آن حوادث، متعلق به درون صنعت و بخشی مربوط به حوادث جاده‌ای مانند اتفاق روز گذشته است.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی