کد خبر : 43162
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۴

خبر استان:سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: ۵۰ موافقت اولیه، مجوز ساخت و بهره برداری برای ایجاد تاسیسات ساحلی و دریایی در نوار ساحلی این استان صادر شد.

به گزارش خبر استان،نورالله اسعدی روز یکشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: از این شمار ۲۸ فقره موافقت اولیه، ۱۰ مورد اجازه ساخت و ۱۲ فقره مجوز بهره برداری است.
وی بیان کرد: طرح هایی که بتازگی مجوز آنها صادر شده شامل پرورش ماهی در قفس، فانوس دریایی ساحل بوشهر، بهره برداری اسکله سوخت رسانی جزیره شیف و احداث اسکله شناور صیادی در چاه پهن است.
اسعدی ادامه داد: با توجه به راه اندازی سامانه جامع مدیریت و نظارت بر سواحل کشور به آدرس www.sm.pmo.ir درخواست های اولیه متقاضیان اجرای طرح های مختلف بدون نیاز به حضور فیزیکی در این سامانه اینترنتی قابل ثبت است.
وی اضافه کرد: این سامانه با هدف تکریم ارباب رجوع و تسریع و مکانیزه کردن فرآیند صدور و یا تمدید مجوز های تاسیسات ساحلی و دریایی راه اندازی شده است.
اسعدی بیان کرد: همه متقاضیان اعم از حقیقی و حقوقی موظف هستند پیش از ساخت سازه های دریایی از این سازمان مجوزهای لازم را در قالب موافقت اولیه، مجوزهای ساخت و بهره برداری دریافت کنند.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی