کد خبر : 43179
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۵

خبر استان:استاندار بوشهر گفت: دبیرخانه دائمی روز ملی خلیج فارس در استان بوشهر مستقر شود تا برای این روز مهم از همین امروز برنامه ریزی کنیم واین ویژه برنامه ها تهیه و مدیریت شود.

به گزارش خبر استان به نقل از مهر، عبدالکریم گراوند صبح یکشنبه در مراسم تجلیل از عوامل برگزاری همایش روز ملی خلیج فارس اظهار داشت: شاهد یک کار خوب در مورد خلیج فارس بودیم که این اقدام حاصل کار دسته جمعی همه دستگاه های اجرایی بود.

استاندار بوشهر در مورد گزارش عملکرد دستگاه‌های اجرایی در مورد روز ملی خلیج فارس خاطرنشان کرد: هر چند اقدامات زیادی انجام شده اما به دلیل تاخیر در ارسال عملکرد، مستند مناسبی از این برنامه های تهیه شده است.

گراوند بیان داشت: گزارش عملکردهای مربوط به روز ملی خلیج فارس توسط روابط عمومی استانداری جمع آوری شده و به دبیرخانه روز ملی خلیج فارس در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شود.

وی اضافه کرد: دبیرخانه دائمی روز ملی خلیج فارس در استان بوشهر مستقر شود تا برای این روز مهم از همین امروز برنامه ریزی کنیم و با حضور معاون سیاسی استاندار این ویژه برنامه ها تهیه و مدیریت شود.

استاندار بوشهر با اشاره به کمیته های همایش روز ملی خلیج فارس گفت: اعضا این کمیته ها توسط معاون سیاسی مشخص و اقدامات خود را برای روز ملی خلیج فارس در سال آینده انجام دهند.

وی با اشاره به ضرورت ایجاد موزه تاریخی مقاومت مردم بوشهر در برابر استعمار بیان داشت: این اقدامی خوبی است که باید مورد بررسی قرار گیرد و شرایط برای ایجاد موزه مذکور فراهم شود.

گراوند اظهار داشت: بوشهر از نظر تاریخی یک گنج است و بیشتر از ذخائر موجود در دریا و نفت و گاز، استان بوشهر پیشینه تاریخی و مقاومتی دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر هم در این نشست گفت: جا دارد از تمام دستگاه های اجرایی که در برنامه روز ملی خلیج فارس نقش آفرینی کردند قدردانی کنیم.

مجید خورشیدی افزود:  ارزیابی ما از اقدامات انجام شده حاکی از برگزاری خوب مراسم روز ملی خلیج فارس است و ضرورت دارد دبیرخانه دائمی روز ملی خلیج فارس برای سال آینده در استان بوشهر ایجاد شود تا آنچه وظیفه ما در موضوع خلیج فارس است بهتر انجام دهیم.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی