کد خبر : 43240
چاپ خبر
تاریخ ثبت : ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۱
سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر :

خبر استان:در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران‌فروشی، کم‌فروشی و تقلب، تخلف مذکور ثبت و پس از تشکیل پرونده برای صدور رای به تعزیرات حکومتی ارجاع می‌شود.

به گزارش خبر استان، نصرالله کشاورز بیان کرد: طبق اعلام سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان و سازمان تعزیرات حکومتی، افزایش قیمت کالا به بهانه افزایش نرخ ارز غیرقانونی است.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط پیش‌آمده و بر اساس هماهنگی‌های انجام شده با دستگاه‌های اجرایی ذیربط، مقرر شد رصد و پایش بازار به صورت تخصصی و با تشکیل تیم مشترک بازرسی با حضور بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان تعزیرات حکومتی، اماکن نیروی انتظامی، بهداشت و اتاق اصناف به صورت مستمر انجام شود.

رییس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت استان افزود: حین بازرسی در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران‌فروشی، کم‌فروشی و تقلب، تخلف مذکور ثبت و پس از تشکیل پرونده برای صدور رای به تعزیرات حکومتی ارجاع می‌شود.

وی تاکید کرد: با توجه به نقش موثر مردم در کاهش تخلفات صنفی، سامانه دریافت شکایات (تلفن ۱۲۴)، آماده دریافت گزارشات مردمی در تمام ساعات شبانه روز است و همکاران بازرسی سازمان پس از دریافت شکوائیه مردم در اسرع وقت نسبت به رسیدگی به آن اقدام خواهند کرد.


تبلیغات


تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خبر استان می باشد. و با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی و توسعه: گروه وردپرس پارسی